Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Fundusze strukturalne UE w Polsce

  Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) będzie realizowała: Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka (PO IG); Program Operacyjny Kapitał Ludzki (PO KL); Program Operacyjny Rozwój (...)

 • Zwolnienie monitorowane

  szczebla oraz rozwiązywania umowy o pracę z przedstawicielami kadry kierowniczej. Duże zwolnienia przeprowadzają najczęściej albo firmy państwowe – kopalnie, huty, PKP, albo firmy, które (...)

 • Likwidacja szkody z ubezpieczenia AC

  wynika z różnicy między wyceną firmy ubezpieczeniowej, a kosztem, którego domagał się warsztat naprawczy od firmy ubezpieczeniowej ani w momencie dostarczenia auta do naprawy, ani w (...)

 • Porada prawna na temat program naprawczy firmy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat program naprawczy firmy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Postępowanie z wyrobami zawierającymi azbest

  (Dz. U. 2013 Nr 0, poz. 25).     Program Oczyszczania Kraju z Azbestu, włókna azbestowe, demontaż wyrobów zawierających azbest, azbest, dach, wyrób rakotwórczy, baza azbestowa, rury azbestowo

 • Nowe wieloletnie plany rządu

  KPR. Wieloletni Plan Finansowy, Krajowy Program Reform, Europa 2020, polityka, gospodarka

 • 2,3 mld euro do wzięcia przez polskie firmy

  konkurencyjności przedsiębiorstw dzięki wykorzystaniu instrumentów finansowych oferowanych w ramach programów unijnych, takich jak: COSME, Horyzont 2020, program Kreatywna Europa oraz program (...)

 • Skorzystaj z programu PHARE 2003!

  produkcyjną i usługową firmy. Dotacje mogą wynieść od 2 000 do 50 000 EUR na jeden projekt, maksymalnie do: 30% kosztów kwalifikowanych projektu w powiecie miasta Warszawa i Poznań; 40% w powiecie (...)

 • Wydanie samochodu przez warsztat naprawczy

  . Dłużnik natomiast jest jedynie powiadamiany o dokonaniu przelewu wierzytelności na inną osobę. Należy rozumieć, że treść pytania opisuje w istocie sytuację, w której warsztat naprawczy zastosował (...)

 • Umowa zlecenia i umowa o dzieło a ubezpieczenia społeczne

  zainteresowaną czynności faktycznych, które miały doprowadzić do udziału w prelekcji określonej ilości osób, a w konsekwencji do znalezienia potencjalnych nabywców produktów firmy

 • Przegląd wsparcia rodzin i planowane zmiany

  propozycji jest utworzenie aplikacji mobilnej Karty Dużej Rodziny), rozszerzyć wiedzę na temat zniżek ofertowych przez podmioty uczestniczące w programie KDR, zachęcić nowe firmy do prowadzenia polityki

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane