Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Bezpłatne leki dla seniorów

  tętniczym. Na czym polega projekt leki 75+? Dla kogo? Projekt jest skierowany do wszystkich pacjentów, którzy w dniu wystawiania recepty na leki ukończyli (...)

 • Program Leki 75+ z korzyścią dla pacjentów

  po uruchomieniu tego systemu. Program Leki 75+, pacjent, chory, leczenie, senior, apteka, lek, lekarstwo, geriatria, bezpłatne leki

 • Uznawanie zagranicznych kwalifikacji i leczenie u farmaceutów

  . 1365, ze zm.) izby aptekarskie, uznawanie zagranicznych kwalifikacji zawodowych, leczenie, farmaceutów, świadczenia m,edyczne, kształcenie, służba zdrowia, opieka medyczna, leki farmakologiczne

 • Porada prawna na temat program leki 75

  Nie szukaj dłużej informacji na temat program leki 75 , zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jakie kwoty można odliczyć z tytułu ulgi rehabilitacyjnej

  specjalisty, aby osoba niepełnosprawna stosowała określone leki stale lub czasowo. Potwierdzeniem wydatków na leki winny być faktury imienne z podaniem danych osoby niepełnosprawnej lub (...)

 • Mieszkanie dla Młodych – reaktywacja

  - to rządowy program wsparcia osób w wieku do 35 lat w nabyciu pierwszego mieszkania (lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego). Program MDM polega na udzieleniu ze środków budżetu (...)

 • RPO interweniuje w sprawie utrudnienia dostępu pacjentów do tanich leków

  o podjęcie skutecznych działań regulujących sytuację na polskim rynku leków.Źródło: www.rpo.gov.pl leki, lekarstwa, apteki, pacjenci, leczenie, produkty lecznicze, Prawo farmaceutyczne

 • Pół miliarda euro na pomoc żywnościową dla najuboższych

  : KonsultacjaDebata: 26.03.2009Głosowanie: 26.03.2009  Źródło: Serwis prasowy Parlamentu Europejskiego, redakcja polska, 26.03.2009 europejski program dystrybucji żywności, UE, żywność, jedzenie, (...)

 • NIK krytycznie o programie Ministerstwa Zdrowia

  Program co najmniej 250 mln rocznie, a na samo wczesne wykrywanie chorób nowotworowych nie mniej niż 10% wydatków na Program. W rzeczywistości sumy przekazywane na wczesną profilaktykę były (...)

 • Zmiany dot. Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych

  ogłoszeń o pracę.URPL zmuszony jest zawierać umowy zlecenia, aby realizować nałożone na niego zadania. Obecnie w tej formie zatrudnia 75 osób. Ponadto współpracuje z wieloma ekspertami

 • Koniec tanich leków. Apteki nie dadzą rabatu

  pacjentom? Twierdzi tak m.in. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Według organizacji przyjęte przepisy przeczą zasadom wolnego rynku, ponieważ hurtownie i apteki sprzedające leki refundowane

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ALIMENTY na żonę ?!

  Jestem w trakcie rozwodu z orzekaniem o winie ze strony męża.. Od pięciu miesięcy jestem osobę bezrobotną bez prawa do zasiłku. Mam zasądzone alimenty (...)

 • darmowizna przed śmiercią-zachowek plus oplaty

  Witam Bardzo Was proszę o pomoc. Babcia 3 lata temu za zywota zapisala mi umową darowizny mieszkanie. babcia po smierci dziadka byla jeynym włascicielem (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)

 • Wysokosc alimentow

  Od czego zalezy wysokosc alimentow? Czy jest jakas gorna granica np. w [%] od dochodow? Jakie dochody sa brane pod uwage przy ustalaniu wysokosci alimentow: (...)

 • Kropka nad alimentami

  Witam wszystkich!!! Bardzo bym chciała abyście pomogli lub doradzili w sprawie alimentów i wymienili się swoimi doświadczeniami. Zacznę od tego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane