Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  ;  2) spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego;  3) spółdzielcze prawo do lokalu użytkowego;  4) prawo do domu jednorodzinnego spółdzielni mieszkaniowej; (...)

 • Czy emeryt musi rozliczyć PIT - PIT 2016

  i powrócić do nich później, np. po uzupełnieniu dokumentacji potrzebnej  do rozliczenia. Wypełnione formularze można też wydrukować i wysłać do urzędu skarbowego (...)

 • Ustawa o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego

  nakazuje wstrzymanie wykonania opróżnienia lokalu do czasu złożenia przez gminę oferty zawarcia umowy najmu lokalu socjalnego. 7. Przepisu ust. 4 nie stosuje się do osób, które utraciły (...)

 • Porada prawna na temat program do rozliczenia vzm-1

  Nie szukaj dłużej informacji na temat program do rozliczenia vzm-1, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rozliczanie straty z lat ubiegłych w roku podatkowym

  możemy w każdej chwili zapisać i odłożyć na później, gdy np. chcemy uzupełnić dane niezbędne do prawidłowego rozliczenia pit. Poprawne dane zostaną wprowadzone do odpowiednich (...)

 • PIT 2012. Jak rozliczyć się przez Internet?

  odpłatnego zbycia nieruchomości i praw majątkowych dotyczących nieruchomości  . Jak przygotować się do rozliczenia? Niezależnie od tego, jaką metodę wybierzemy, musimy mieć program (...)

 • Jak rozliczyć się przez Internet? PIT 2013

  przychodów z odpłatnego zbycia nieruchomości i praw majątkowych dotyczących nieruchomości  . Jak przygotować się do rozliczenia? Niezależnie od tego, jaką metodę wybierzemy, (...)

 • Jakie kwoty można odliczyć z tytułu ulgi rehabilitacyjnej

  organ rentowy). Gdyby jednak podatnik mimo rozliczenia przez płatnika sam złożył pit w terminie do końca kwietnia, może skorzystać z odliczeń. PIT 2016 z ulgą rehabilitacyjną oraz wszystkimi (...)

 • Opinia projektu dot. przygotowania zawodowego dorosłych

  instytucji szkoleniowej do dostarczenia wiedzy teoretycznej niezbędnej do wykonywania zadań zawodowych. Zapis ten na pewno przyczyni się do poprawienia jakości wiedzy teoretycznej koniecznej (...)

 • Zmiany w rozliczaniu VAT przesądzone

  do utworzenia nowych instrumentów kredytowych i zwiększyć zdolności kredytowe przedsiębiorców. Przewiduje też skrócenie minimalnego czasu trwania leasingu nieruchomości z 10 do 5 lat czy (...)

 • PIT 2010: Jak rozliczyć się przez internet?

  internetowej e-deklaracje.mf.gov.pl. Możemy do tego wykorzystać również program Adobe Acrobat Reader w wersji co najmniej 8.1.4. wraz ze specjalną wtyczką. Znajdziemy ją pod wspomnianym (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • program vzm 2011

  Witam Gdzie znajdę darmowy program do wypełnienia formularzy podatkowych tak aby módz go ściągnąć za darmo?Z góry dziekuję za odpowiedzi

 • Jaka umowa? Jak się rozliczać?

  Witam, Temat jest następujący: Mam napisany program (skrypt) do obsługi konta Bankowego. Nie prowadzę jednak działalności gospodarczej, i chciałbym (...)

 • Jakiego programu do zarządzania wierzytelnościami używasz?

  Dzień dobry Tak jak w temacie chciałem zapytać jakiego systemu do zarządzania wierzytelnościami Państwo używają ? Z poważaniem Marcin Rzetecki Zwindykacja ul. (...)

 • Program do pit 2011

  Witam, mam problem w rozliczeniu PIT, ściągnąłem sobie program do rozliczenia PIT oraz formularz i wzor PITu. I mam problem ponieważ posiadam aż (...)

 • Darmowy Program Rozliczający PIT 2011!!

  Hej na money.pl znalażłem darmowy i dobry program do rozliczenia PIT 2011;) może jeszcze sie komus przyda przed koncem dnia dzisiejszego;) http://www.money.pl/podatki/pit_2011/oblicz/program-do-rozliczania-pitow/ Pamietajcie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane