Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  ;  2) spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego;  3) spółdzielcze prawo do lokalu użytkowego;  4) prawo do domu jednorodzinnego spółdzielni mieszkaniowej; (...)

 • Czy emeryt musi rozliczyć PIT - PIT 2016

  i powrócić do nich później, np. po uzupełnieniu dokumentacji potrzebnej  do rozliczenia. Wypełnione formularze można też wydrukować i wysłać do urzędu skarbowego (...)

 • Ustawa o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego

  nakazuje wstrzymanie wykonania opróżnienia lokalu do czasu złożenia przez gminę oferty zawarcia umowy najmu lokalu socjalnego. 7. Przepisu ust. 4 nie stosuje się do osób, które utraciły (...)

 • Porada prawna na temat program do rozliczenia vzm-1

  Nie szukaj dłużej informacji na temat program do rozliczenia vzm-1, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rozliczanie straty z lat ubiegłych w roku podatkowym

  możemy w każdej chwili zapisać i odłożyć na później, gdy np. chcemy uzupełnić dane niezbędne do prawidłowego rozliczenia pit. Poprawne dane zostaną wprowadzone do odpowiednich (...)

 • Złóż wniosek PIT-WZ, aby rozliczyć PIT-37

  wniosku urząd skarbowy sporządza twoje zeznanie podatkowe PIT-37. Co będzie potrzebne do złożenia wniosku PIT-WZ online? Będzie potrzebny:  1.  dostęp do Internetu. Wystarczy (...)

 • Przygotuj się na rozliczenie podatkowe PIT za 2017 rok

  % zapłaconego do Skarbu Państwa podatku na działalność charytatywną.   Podatnicy mogą być zobowiązani do złożenia kilku deklaracji PIT jednocześnie, np. PIT-36 z tytułu  prowadzenia (...)

 • PIT 2012. Jak rozliczyć się przez Internet?

  odpłatnego zbycia nieruchomości i praw majątkowych dotyczących nieruchomości  . Jak przygotować się do rozliczenia? Niezależnie od tego, jaką metodę wybierzemy, musimy mieć program (...)

 • Jak rozliczyć się przez Internet? PIT 2013

  przychodów z odpłatnego zbycia nieruchomości i praw majątkowych dotyczących nieruchomości  . Jak przygotować się do rozliczenia? Niezależnie od tego, jaką metodę wybierzemy, (...)

 • Jakie kwoty można odliczyć z tytułu ulgi rehabilitacyjnej

  organ rentowy). Gdyby jednak podatnik mimo rozliczenia przez płatnika sam złożył pit w terminie do końca kwietnia, może skorzystać z odliczeń. PIT 2016 z ulgą rehabilitacyjną oraz wszystkimi (...)

 • Opinia projektu dot. przygotowania zawodowego dorosłych

  instytucji szkoleniowej do dostarczenia wiedzy teoretycznej niezbędnej do wykonywania zadań zawodowych. Zapis ten na pewno przyczyni się do poprawienia jakości wiedzy teoretycznej koniecznej (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • program vzm 2011

  Witam Gdzie znajdę darmowy program do wypełnienia formularzy podatkowych tak aby módz go ściągnąć za darmo?Z góry dziekuję za odpowiedzi

 • Jaka umowa? Jak się rozliczać?

  Witam, Temat jest następujący: Mam napisany program (skrypt) do obsługi konta Bankowego. Nie prowadzę jednak działalności gospodarczej, i chciałbym (...)

 • Jakiego programu do zarządzania wierzytelnościami używasz?

  Dzień dobry Tak jak w temacie chciałem zapytać jakiego systemu do zarządzania wierzytelnościami Państwo używają ? Z poważaniem Marcin Rzetecki Zwindykacja ul. (...)

 • Program do pit 2011

  Witam, mam problem w rozliczeniu PIT, ściągnąłem sobie program do rozliczenia PIT oraz formularz i wzor PITu. I mam problem ponieważ posiadam aż (...)

 • Darmowy Program Rozliczający PIT 2011!!

  Hej na money.pl znalażłem darmowy i dobry program do rozliczenia PIT 2011;) może jeszcze sie komus przyda przed koncem dnia dzisiejszego;) http://www.money.pl/podatki/pit_2011/oblicz/program-do-rozliczania-pitow/ Pamietajcie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane