Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • progi podatkowe 2011

    Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku wynosi: * Do kwoty 85.528 zł podatek wynosi 18% (minus kwota zmniejszająca podatek, tj. 556,02 zł). * (...)

  • Progi podatkowe 2011 - zmiany ??

    Pierwszy próg podatkowy Do 85.528 zł ? 18% minus kwota zmniejszająca podatek 556,02 zł Drugi próg podatkowy Ponad 85 528 ? 14.839,02 zł + 32% nadwyżki (...)

  • Jak samemu obliczyć progi podatkowe 2011 ?

    Hejka, mam pytanie jest jakiś prosty sposób aby samemu obliczyć czy się człowiek mieści czy nie mieści w progu podatkowym?! Taki naprawdę prosty:) (...)

  • koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011

    Witam, czy ktoś wie czy KUP, ulga , ZUS i progi podatkowe w 2011 roku ulegną zmianie, nigdzie nie mogę znalezc informacji a muszę zdefiniować program (...)

  • Podatek liniowy w 2011???

    Czy nie wiecie może, czy w przyszłym roku zmieniają się stawki podatkowe w rozliczeniach PIT?? Nic się nie zmienia. Nawet progi zamrozili. erudyta


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane