Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wartości progowe a wymagania formalne (stan prawny obowiązujący do 1 marca 2004 r.)

  000.000 €. Czym charakteryzuje się procedura uproszczona? Procedura uproszczona to procedura udzielania zamówień publicznych w sektorach klasycznych, których wartość szacunkowa (...)

 • Obowiązek elektronicznego przesyłania zgłoszenia TIR do systemu NCTS organów celnych

  bezpieczeństwa przewozu.Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce: Informacje i wyjaśnienia/Procedura tranzytu . W zakładce Informatyzacja/ NCTS/ Informacje dla firm dostępny jest aneks (...)

 • Procedura zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

  /radzie gminy przynajmniej raz w czasie jej kadencji (art. 32 ustawy). Procedura niniejsza może również doprowadzić do zmiany planu miejscowego. Jak gmina przystępuje do zmiany planu? Wó

 • Porada prawna na temat procedura

  Nie szukaj dłużej informacji na temat procedura, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dla kogo Wojska Obrony Terytorialnej?

  stanowisko służbowe oraz załącza do wniosku notatkę z rozmowy kadrowej. Jaka jest procedura w sytuacji, gdy żołnierz rezerwy ma podpisany kontrakt NSR, a jest zainteresowany służbą w Wojskach Obrony

 • Nostryfikacja dyplomu

  uzyskanego za granicą za równorzędny z dyplomem ukończenia studiów wyższych uzyskanym w kraju albo odmowy uznania dyplomu uzyskanego za granicą.  dyplom, nostryfikacja, uznanie, rozporządzenie, procedura

 • Jak przygotować się do zakupu mieszkania z licytacji komorniczej?

  licytacji odmówi przybicia (powody wskazane powyżej w art. 991 k.p.c.), komornik na wniosek wierzyciela wyznaczy ponowną licytację. Cała procedura zatem rozpoczyna się zatem od nowa. W postanowieniu (...)

 • Uszkodziłeś auto na zniszczonej drodze? Sprawdź jakie masz prawa

  odszkodowania Większość kierowców przeraża procedura zgłoszenia szkody i domagania się odszkodowania. W wielu przypadkach nie jest to łatwe, jednak uzyskanie odszkodowania jest całkiem realne. (...)

 • Zwrot opłaty za wniosek o dopuszczenie do obrotu

  z ustawą Prawo Farmaceutyczne i z jej rozporządzeniem wykonawczym. Procedura oceny formalnej wniosku trwa 14 dni i w ciągu tego czasu otrzymaliśmy jedno wezwanie do uzupełnienia braków. Po

 • Zwolnienie z cła i VAT przy imporcie

  urzędu celnego, czy też jest to procedura wyrywkowa? Czy stawki, ewentualne progi zwolnienia i procedura celna są identyczne w całej UE czy też każdy kraj ma prawo ustalać w tym zakresie własną (...)

 • Czas pracy aptek

  aptekarskiego. Procedura ta jest jednak skomplikowana i czasochłonna, dlatego też wyznacza się w praktyce wnioskodawcy minimalny okres przed terminem planowanej zmiany rozkładu, w którym powinien

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

  Wysokie ODSZKODOWANIA (do 10 lat wstecz) za bezumowne korzystanie z mienia, czyli zajęcia terenu pod sieci energetyczne (np. przewody biegnące nad Twoją (...)

 • alimenty z Wielkiej Brytanii

  witam.mam do was pytanie.ojciec mojego syna zlamal zasady ugody sadowej zawartej 2 lata temu.zawiesilam wowczas czynnosci prawne zwiazane z wyegzekwowaniem (...)

 • "Rozwód w Kościele"

  A tak naprawdę to stwierdzenie nieważności małżeństwa w Kościele Katolickim.....jeżeli macie pytania, chętnie wam odpowiem piszcie chmagda@go2.pl (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane