Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wymeldowanie a prawo do mieszkania

  drzwiach, jednak jedno z dzieci dawało mi nowe klucze. Gdy dzieci stały się pełnoletnie i po rozwodzie, żona zmieniła znów zamki wiec postanowiłem, ze kontakty z dziećmi mogą się już odbywać (...)

 • Wymeldowanie małżonka z mieszkania

  Jeżeli mąż nie przebywa dłuższy czas we wspólnym mieszkaniu, to czy małżonka może go wymeldować bez jego wiedzy? Jeżeli tak, to jaka jest procedura? I czy po wymeldowaniu mąż może rościć (...)

 • Podstawy prawne wymeldowania lokatora

  Moja siostra po zawarciu związku małżeńskiego w 1986 r. zamieszkała z mężem w swoim rodzinnym domu, którego część otrzymała w wyniku postępowania spadkowego w 1991 r. Po rozwodzie (...)

 • Porada prawna na temat procedura wymeldowania osoby po rozwodzie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat procedura wymeldowania osoby po rozwodzie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak zawrzeć małżeństwo i zarejestrować je w urzędzie stanu cywilnego?

  przez każdego z małżonków po zawarciu małżeństwa jest składane przed kierownikiem urzędu stanu cywilnego bezpośrednio po zawarciu małżeństwa albo przed sporządzeniem (...)

 • Jak zmniejszyć koszty podziału wspólnego majątku - opinia prawna

  przedstawioną mu szacunkową wartość poszczególnych składników. Intercyza i podział majątku przed rozwodem Powyższe zasady dotyczą zwniesienia współwłasności mieszkania i podziału majątku po (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane