Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Brak aktualnych badań technicznych pojazdu

  ust. 1 prawa o ruchu drogowym zobowiązuje właściciela pojazdu do przedstawienia go do badań technicznych. Niespełnienie tego obowiązku jest wykroczeniem, które może być sankcjonowane w drodze

 • Likwidacja szkody komunikacyjnej z OC - typowa procedura

  - rannych osób zgłoszenie o szkodzie osobowej, kserokopię prawa jazdy, kserokopię dowodu rejestracyjnego, oświadczenie sprawcy kolizji w oryginale wraz z opisem zdarzenia, danymi personalnymi (...)

 • Co oznacza dla Polski i Polaków wejście do strefy Schengen?

  przypadku, gdy dana osoba jest poszukiwana przez służby państwa – Strony Układu, stosowana jest odpowiednia procedura, która może polegać np. na odmówieniu danej osobie prawa (...)

 • Porada prawna na temat procedura odzyskania prawa jazdy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat procedura odzyskania prawa jazdy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Turystyka po Europie

  informację o prawach do odstąpienia. Jeżeli umowa lub procedura jej zawierania nie odpowiadały standardom to można szukać pomocy w instytucjach polubownego rozstrzygania sporów, do których

 • Ustawa o koncesji na roboty budowlane lub usługi

  koncesyjna, skarga sądowoadministracyjna, zawarcie umowy koncesji, procedura, inwestycje, zadania publiczne, samorząd terytorialny, koncesja, podmioty publiczne

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , (...)

 • Odzyskanie prawa jazdy

  Witam chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość odzyskania prawa jazdy wnosząc apelacje szybciej niż zakłada wyrok, zakładając że straciłem (...)

 • prawo jazdy

  zatrzymane na 1 rok za nietrzeźwość.Czy muszę zdawać ponownie egzaminy? (paweł) powinni tobie zatzrymać dożywotnio...... kler Witam Jakie są (...)

 • Zmiana kategorii wojskowej

  Posiadam kategorię E chciałbym zmienic na A czy to mozliwe?Byłem chory zostałem wyleczony 3 lata temu,i własciwie tylko kategoria E przeszkadza mi (...)

 • Zniżka ubezpieczeniowa bez prawa jazdy

  Witam, właśnie zostałem zarejestrowany jako współwłaściciel samochodu mojego ojca. Pozostało nam jeszcze załatwienie sprawy u ubezpieczyciela. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane