Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Tryb i sposób wnoszenia wniosku o zastosowanie ulgi przez organ podatkowy

  podatnicy mogą alternatywnie formułować żądania. Mogą np. wnosić o umorzenie zaległości lub jej rozłożenie na raty albo też o rozłożenie na raty, (...)

 • Terminy wykonania układu

  Układ zawarty z upadłym obejmował redukcję zobowiązań i rozłożenie ich na raty. Pierwsza rata miała zostać spłacona w ciągu roku od uprawomocnienia postanowienia o zatwierdzeniu (...)

 • Pozew czy ugoda z bankiem, czyli problemy ze spłatą kredytu – opinia prawna

  wraz z odsetkami. Pożyczkobiorca, z uwagi na trudną sytuację materialną, zwrócił się do pożyczkodawcy z wnioskiem rozłożenie spłaty pożyczki na raty oraz o zaliczenie (...)

 • Opinia prawna na temat prośba o rozłożenie na raty windykacja orange

  Nie szukaj dłużej informacji na temat prośba o rozłożenie na raty windykacja orange, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wymagalność podatku od sprzedaży nieruchomości

  pierwszej kolejności zapłacić podatek od sprzedaży mieszkania, a dopiero następnie wystąpić o jego zwrot. W takim przypadku rozpatrując ewentualny wniosek o rozłożenie podatku na (...)

 • Oto nowe zmiany w systemie ubezpieczeń społecznych

  przez ubezpieczonych.Obowiązujące przepisy stanowią bardzo duże utrudnienie w skorzystaniu przez płatników składek z ulgi jaką jest rozłożenie należności na raty. W praktyce (...)

 • Niepodpisanie umowy przez Wykonawcę-konsekwencje

  grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego;  podmioty zbiorowe, wobec których sąd orzekł zakaz ubiegania się o zamówienia, (...)

 • Składka członkowska płacona na raty

  Czy spółdzielnia może rozłożyć składkę członkowską (1900 zł) na raty? Otrzymałam odpowiedź od swojej spółdzielni, że brak jest do tego podstawy prawnej. Chodzi o kwotę, którą (...)

 • Zwrot zasiłku pielęgnacyjnego

  świadczeniem przyznanym w oparciu o ustawę o świadczeniach rodzinnych. Czy można odstąpić od żądania zwrotu zasiłku pielęgnacyjnego powołując sie na art. 104 ust. 4 ustawy o (...)

 • Umorzenie kosztów leczenia

  odniesieniu do należności o charakterze administracyjno-prawnym - na podstawie decyzji uprawnionego organu; w odniesieniu do należności o charakterze cywilnoprawnym - na podstawie (...)

 • Umorzenie zaległości abonamentowych

  ,  oraz odsetki za zwłokę w jej uiszczeniu. Wniosek o umorzenie lub rozłożenie na raty należności powinien być złożony do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane