Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Upadłość sp. z o.o.

  pracowników i dokona tego syndyk – zwiększy to jednak zobowiązania spółki. Warto też zapoznać się z zasadami wypłaty świadczeń z FGŚP, które opisuje artykuł Fundusz Gwarantowanych (...)

 • Odpowiedzialność odszkodowawcza prezesa sp. z o.o.

  Od maja 2007 r. jestem prokurentem spółki z o.o. Były prezes - odpowiedzialny za finanse firmy - ujął prawidłowo w koszty działalności firmy zakupu, jednak ich nie zapłacił kontrahentom, (...)

 • Odpowiedzialność prezesa spółki z o.o.

  zarządu spółki z o.o. powinni przy wykonywaniu swoich obowiązków dołożyć staranności wynikającej z zawodowego charakteru swojej działalności. Ponoszą oni odpowiedzialność (...)

 • Opinia prawna na temat prezes sp. z o.o. odpowiedzialność

  Nie szukaj dłużej informacji na temat prezes sp. z o.o. odpowiedzialność, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odpowiedzialność prezesa sp. z o.o. w organizacji

  Prezes jednoosobowego zarządu sp. z o.o. w organizacji o kapitale 50 tys zł ma podpisać umowę na zakup projektu wartości 200 tys zł. Płatność w dwóch ratach: pierwsza 20 tys (...)

 • Bilans sp. z o.o.

  Sp z o.o. obsługiwana jest przez biuro rachunkowe. Biuro rachunkowe przygotowuje bilans spółki. Dokumenty finansowe ( Bilans ) składany jest do banku w związku z faktem kredytowania (...)

 • Odpowiedzialność majątkowa członków zarządu spółek prawa handlowego

  odszkodowawczy (deliktowy). Czy członkowie zarządu ponoszą odpowiedzialność za zobowiązania spółki?Jeżeli egzekucja przeciwko spółce okaże się bezskuteczna, członkowie zarządu (...)

 • Odpowiedzialność za zobowiązania spółki z o.o.

  , których firma nie jest w stanie już spłacić? Spółka z o.o. posiada osobowość prawną oraz co do zasady ponosi wyłączną odpowiedzialność za zaciągnięte zobowiązania. Odpowiedzialność (...)

 • Odpowiedzialność wspólnika sp. z o.o.

  Jestem wspólnikiem spółki z o. o.. Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 000 PLN. Spółka zaciągnęła kredyt w wysokości 700 000 tys złotych w związku z powyższym konieczne jest podjęcie (...)

 • Odpowiedzialność członka zarządu sp. z o.o.

  z zewnątrz). Problem polega na tym, że jeden z członków nigdy nie miał w rzeczywistości wpływu na to, co dzieje się w firmie. Na dzień dzisiejszy chce zrezygnować z członkostwa w (...)

 • Odpowiedzialność sp. z o.o. wobec ZUS

  , wówczas odpowiedzialność z tytułu tych wierzytelności będą ponosić członkowie zarządu. Osoba zajmująca się sprawami ZUS w spółce z o.o. nie ponosi z (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane