Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Skarga kasacyjna

  posiadając prawomocny wyrok sądowy o wartości 10.500,00 zł dłużnik może wystąpić o kasację wyroku? Prawomocny wyrok sądu jest tytułem egzekucyjnym, który po zaopatrzeniu (...)

 • Ponowne oddanie sprawy do Sądu Pracy

  , to postępowanie nie zostało zakończone na skutek wniesionej Kasacji na Państwa korzyść. Wprawdzie wyrok Sądu Okręgowego jest prawomocny, to sąd będzie musiał się zastosować do wydanego (...)

 • Przesłanie wyroku i prawomocność

  , wyrok wydany w pierwszej instancji staje się prawomocny po upływie terminu do wniesienia apelacji. Apelację należy wnieść w terminie 14 dni od doręczenia wyroku z uzasadnieniem. Natomiast (...)

 • Opinia prawna na temat prawomocny wyrok sadu jak dlugo sie czeka

  Nie szukaj dłużej informacji na temat prawomocny wyrok sadu jak dlugo sie czeka, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Widywanie dziecka

  Jestem 3 lata po slubie, mam 3 letniego synka. Chce sie rozstac z moja zona, lecz nie chce utracic kontaktu z synem. Wiem jak dlugo ciagna sie sprawy rozwodowe. Zona powiedziala ze niema (...)

 • Możliwości zmiany prawomocnego wyroku

  kare pieniężna lub prace społeczne. Boję sie czy wyrok nie ulegnie zmianie po tym jak juz kilka lat sie ukrywam, że mogę dostać więcej do odsiadki. Czy jest możliwość pisania (...)

 • Właścicielu, nareszcie pozbędziesz się nierzetelnego lokatora!

  prawomocny wyrok, nie może nic zrobić, czeka na to aż gmina wskaże lokal socjalny, gdyż lokator ma małoletnie dziecko i nie można go eksmitować do pomieszczenia tymczasowego. Najemca (...)

 • Zatarcie skazania

  Czy wyrok 12 m-cy w zawieszeniu na 2 lata z lipca 2000 r. z art. 270 można uznać za nie były i czy jest on już wykreślony z CRS-u? Jeśli wyrok nadal jest w CRS-sie co należy zrobić, (...)

 • Ubezpieczenie płatności za towar

  zachodniej a prowizja zostawała na moim koncie z której rozliczałem się z Urzędem Skarbowym. Jeden klient odebrał towar i nie płaci od kilku miesięcy. Podałem go do Sadu i uzyskałem prawomocny (...)

 • Termin rozpatrzenia odwołania przez Izbę

  ? Czy wyrok w takim przypadku jest prawomocny? Jeżeli rozprawa sie odbywa w niezgodnym z ustawą terminie, to jak się mają na przykład do tego inne niezgodności, które obowiązują (...)

 • Doliczenie darowizny do zachowku

  Rodzice podarowali wnuczce (córce siostry) mieszkanie w 1992 r. Mój ojciec zmarł w lutym 2005 r. Ojciec nie sporządził testamentu. Wg wyroku z 2004 roku - 2004.06.01 wyrok Sadu Apelacyjnego w

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

  Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej

  Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy (...)

 • Przedawnienie wyroku

  Jak dlugo trzeba czekac na przedawnienie wyroku, albo czy mozna ten wyrok zawiesic?? (karolllll) To reguluje k.k. Art. 103. par 1. Nie można wykonać (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane