Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • prowadzenie pod wpływem na własnej posesji lub ziemi

    mam pytanie, jak wyglada sprawa spozyweania alkoholu a nastpenie prowadzenia pojazdy ale po własnej posesji lub np po wlasnej ziemi?! czy mozna za to (...)

  • pod w pływem alkoholu

    w dniu 1 lutego 2009r. o godzinie 21:01 we Wrocławiu przy ul. xxxxxxxx kierując pojazdem marki Opel Astra będąc w stanie nietrzeźwym spowodował zagrożenie (...)

  • Droga wewnętrzna

    witam, czy prawo o ruchu drogowym wchodzi w grę w sytuacji, gdy kierowca wjeżdża na drogę wewnętrzną, będącą w zarządzie miasta, oznaczona znakiem (...)

  • za odmowę przyjecia MKK

    Witam,zastanawiam się CZY WŚRÓD WAS JEST KTOŚ,KTO ORIENTUJE SIĘ W ...KODEKSIE DROGOWYM? A dlaczego? Otóż miałem sprawę na której tak świadkowie (...)

  • Parkowanie na chodniku po lewej stronie drogi

    Bardzo proszę o ocenę przedstawionej sytuacji. Chciałem wiedzieć, czy naruszyłem przepisy ruchu drogowego. Przy wjeździe na ulicę zauważam znak (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane