Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Prawo mieszkaniowe

  Chcę wyjechać na rok do Niemiec, żeby tam studiować. Mieszkanie w którym mieszkam nie jest niestety własnościowe. CZy mogę je użyczyć osobom (...)

 • Prawo mieszkaniowe POMOCY!!

  Witam, musze wykazać się znajomością następujących przepisów: - ustawy o samorządzie gminnym i finansach publicznych, - ustawy o ochronie praw (...)

 • prawo mieszkaniowe w mieszkaniu kopalnianym

  Witam. Moja prababcia ma 85 lat, nie mieszka aktualnie w mieszkaniu którego jest głównym najemcom, ponieważ jest ono w tragicznym stanie. Jest to mieszkanie (...)

 • Czynsz w spółdzielni

  Kupililiśmy z żoną mieszkanie własnościowe od osoby prywatnej na rynku wtórnym (zarządzane przez spółdzielnię). W rachunku jaki wystawia nam (...)

 • Budowa domu.

  Witam, mam pytanie czy jest jakas możliwość żeby obejśc nieco prawo budowalne, i wybudować dom na działce rolnej? http://e-prawnik.pl/domowy/prawo-mieszkaniowe/pozostale-6/artykuly/jak-wybudowac-dom-na-dzialce-rolnej-.html (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane