Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odwołanie od decyzji meldunkowej

  , postępowanie meldunkowe, potwierdzenie tytułu do lokalu

 • Wymeldowanie z urzędu czy na wniosek strony postępowania - opinia prawna

  organ gminy z urzędu - wniosek byłego małżonka nie jest zatem konieczny. postępowanie meldunkowe, wymeldowanie, strony postępowania, obowiązek meldunkowy, zameldowanie, ewidencja, zaświadczenie, (...)

 • Wyjazd za granicę - obowiązek meldunkowy

  sąsiada, który skierował ją do lokalnej komendy policji. Czy mogę teraz -w terminie dłuższym niż 2 miesiące powiadomić moje biuro meldunkowe o pobycie za granicą? Zgodnie z art. 15 ust. 3 ustawy (...)

 • Opinia prawna na temat prawo meldunkowe 2011

  Nie szukaj dłużej informacji na temat prawo meldunkowe 2011, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zameldowanie gościa w hotelu

  wątpliwości, iż dokument tożsamości osoby mającej się zameldować, ma być przedstawiony do wglądu, a nie pozostawiony u osoby wykonującej powyższe czynności meldunkowe w celu sprawdzenia tożsamości (...)

 • Rozwiązanie umowy o pracę - czego może się domagać pracownik?

  pracy. W szczególności pracownik ma prawo do ekwiwalentu za niewykorzystany urlop. Pracodawca - co należy podkreślić - ma prawo udzielić pracownikowi urlopu w okresie wypowiedzenia. Pracownik (...)

 • Urlop wypoczynkowy po urlopie macierzyńskim

  urlopu za rok 2011 ma wpływ to że będzie pozostałą cześć roku 2011 na urlopie wychowawczym? Obowiązkiem pracodawcy jest udzielenie pracownikowi urlopu wychowawczego w tym roku, z którym (...)

 • Prawo podatkowe w Polsce jest nieprzejrzyste

  proc. (z 2.109 w 2011 r. do 2.552 w 2012 r.). Zaskarżona została co czternasta wydana interpretacja indywidualna, a w 2012 r. i w I półroczu 2013 r. sądy administracyjne po rozpatrzeniu 3887 skarg

 • Kto jest \"małym podatnikiem\" VAT?

  , podatnik traci prawo do rozliczania się metodą kasową oraz do dokonywania kwartalnych rozliczeń, począwszy od rozliczenia za miesiąc następujący po kwartale, w którym nastąpiło to przekroczenie, (...)

 • Zameldowanie się bez zgody właściciela

  rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji) konieczne jest potwierdzenie przez właściciela lokalu, wynajmującego, najemcy, osoby, której przysługuje spółdzielcze prawo (...)

 • Co zmieni się w prawie w 2011 roku?

  - Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. 2010 nr 225 poz. 1466). Kolejny dzień wolny od pracy Od 2011 roku nie będziemy pracować w święto Trzech Króli, które

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • Ile urlopu mi się należy???

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

  Witam! Poszukuję pilnie informacji na następujący temat. Wynajmowałem mieszkanie - jak się okazało właścicielka nie odprowadzała za nie podatku (...)

 • wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

  Czy pracownik może wypowiedzieć umowę o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego i czy treść jest zgodna z kodeksem pracy-"wnoszę o wypowiedzenie (...)

 • meldunek tymczasowy

  Jak wyglada teraz prawo meldunkowe?Jeśli ktoś wynajmuje mieszkanie lub stancję bez sporzadzenia stosownej umowy, czy ma obowiazek zalegalizować swój (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane