Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Polisa a komornik

  świadczenia z ubezpieczenia postępowanie egzekucyjne, ubezpieczenie, polisa, na życie, zajęcie, wierzytelność, komornik, egzekucja, dłużnik, wierzyciel, prawo, roszczenie

 • Zajęcie komornicze

  trzeciej przez to, że skierowano egzekucję do zajętego przedmiotu. Skierowanie egzekucji do zajętego przedmiotu może naruszać między innymi prawo podmiotowe osoby trzeciej takie jak własność. Przed

 • Bezskuteczna egzekucja o ponoszenie kosztów

  wykonywane czynności komornicze może uniemożliwić wyegzekwowanie ważnego wyroku sądowego. Takie ukształtowanie przepisu, zdaniem Trybunału, mogło czynić prawo do sądu (którego elementem (...)

 • Porada prawna na temat prawo komornicze

  Nie szukaj dłużej informacji na temat prawo komornicze, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odpisy i kopie z akt komorniczych

  Czy mam prawo zażądać od komornika kserokopii z akt egzekucyjnych na podstawie art. 525 Kpc? Czy komornik ma prawo żądać za to opłaty i jakiej? Zgodnie z treścią art. 763 kpc komornik zawiadamia

 • Zbieg egzekucji sądowej z administracyjną

  . egzekucja, zbieg, postanowienie, umorzenie, komornik, postępowanie egzekucyjne, administracyjne, komornicze, umorzenie egzekucji, rachunek bankowy, ruchomość

 • Wydanie odpisu z akt komorniczych

  egzekucyjne, akta komornicze, przeglądanie, wydanie odpisów, ksero, kserowanie, fotografowanie, dłużnik, strona

 • Wgląd i kopie z akt komorniczych

  komornicze, wgląd do akt, uprawnienia wierzyciela, odpis, kserokopia, obowiązki komornika, postępowanie egzekucyjne

 • Zabezpieczenie obowiązku naprawienia szkody

  nieruchomości)? Czy w tym wypadku oskarżony ma prawo zawetować zabezpieczenie komornicze jego nieruchomości, którą może w międzyczasie zbyć? W przypadku środka karnego, jakim jest obowiązek (...)

 • Komornicy sądowi nie będą przeciążeni liczbą zleconych egzekucji

  : sejm.gov.pl komornicy sądowi, egzekucje komornicze, prawo, sejm, komornicy

 • Opłaty komornicze w razie dobrowolnego świadczenia

  egzekucyjnego lub zabezpieczającego.  opłaty komornicze, dobrowolne świadczenie, dłużnik, wierzyciel, komornik, umorzenie

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Prawo komornicze

  Czy Komornik może zająć samochód należący w połowie do Mnie a w połowie do Banku proszę o opinie!z góry dziękuje Podała Pani zbyt mało szczegółów, (...)

 • Odpowiedzialność za długi współmałżonka

  Mój mąż bez mojej wiedzy narobił olbrzymich długów w trakcie trwania naszego małżeństwa. Kiedy jego sprawki wyszły na jaw, podpisaliśmy intercyzę. (...)

 • Postępowanie komornicze

  Chciałbym pomóc koleżance! Mieszka u mnie na pokoju koleżanka z 1,5- rocznym dzieckiem. Parę lat temu wzięła za kogoś kredyt, który nie był spałacany (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

  w czerwcu 2006 roku otrzymałam mandat za przjazd autobusem miejskim bez waznego biletu. W listopadzie 2004 roku otrzymałam wezwanie do zapłaty długu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane