Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kierownik apteki

  Kim jest kierownik apteki? Kierownik apteki jest farmaceutą odpowiedzialnym za prowadzenie apteki. Można być kierownikiem tylko jednej apteki. Kto może być kierownikiem (...)

 • Apteka dla aptekarza

  . Nowelizacja przewiduje zaś gruntowną zmianę w tym zakresie poprzez przesądzenie, że prawo do uzyskania zezwolenia na prowadzenie apteki ogólnodostępnej posiadać ma tylko: farmaceuta (...)

 • Obowiązki przedsiębiorcy prowadzącego obrót produktami leczniczymi w zakresie dostosowania się do nowych przepisów

  kierunku farmacja, apteki ogólnodostępne w terminie do 1 października 2007 r. muszą spełnić wymogi co do powierzchni podstawowej lokalu apteki; powierzchnia podstawowa nie może być mniejsza (...)

 • Porada prawna na temat prawo farmaceutyczne kierownik apteki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat prawo farmaceutyczne kierownik apteki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czas pracy farmaceuty

  istnieje w stosunku do kierownika apteki. Kierownik apteki odpowiada za jej właściwe prowadzenie, może mieć więc status pracownika zarządzającego zakładem pracy. Oznacza to, że w razie (...)

 • Konsekwencje prowadzenia apteki lub hurtowni farmaceutycznej bez zezwolenia lub zatrudniania osoby nie mającej kwalifikacji farmaceuty

  ustanowiony kierownik apteki (farmaceuta, który co do zasady ma 5 – letni staż pracy w aptece i nie przekroczył wieku 65 lat). Obowiązku zatrudnienia kierownika apteki nie ma (...)

 • Warunki lokalowe aptek

  pomieszczeń apteki nie jest znaczna. Do każdej apteki muszą prowadzić co najmniej dwa odrębne wejścia, w przypadku apteki ogólnodostępnej przeznaczone dla osób korzystających (...)

 • Udzielenie zezwolenia na prowadzenie apteki ogólnodostępnej

  prowadzenia apteki, nazwę apteki, o ile nadał ją wnioskodawca, numer zezwolenia na prowadzenie apteki, termin ważności zezwolenia, jeśli wnioskodawca wystąpił o zezwolenie na czas określony, (...)

 • Rodzaje aptek i zakres ich działalności

  zamiarze likwidacji apteki szpitalnej, z podaniem przyczyny jej likwidacji. Czy niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej muszą posiadać apteki?Obowiązek posiadania aptek ciąży na zakładach opieki (...)

 • Procedury Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej

  skutkować nawet cofnięciem zezwolenia na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. 2001 r., Nr 126, poz. 1381 ze zmianami

 • Projekt małej nowelizacji prawa farmaceutycznego

  przepisów ma wejść w życie w innych terminach).  produkty lecznicze, pozwolenie na prowadzenie badania klinicznego, leki, lekarstwa, leczenie, zdrowie, Prawo farmaceutyczne, pacjent, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane