Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zgłoszenie budowy ogrodzenia

  budowy ogrodzeń nie posługują się pojęciem "przylegania". Zgłoszenia wymaga każde ogrodzenie budowane od strony dróg, ulic, placów, torów kolejowych i innych miejsc publicznych. prawo budowlane

 • Budowa ogrodzenia wysokości 2 m

  oddziaływać na środowisko w rozumieniu tej ustawy. Mając na uwadze powyższe, należy uznać, że budowa ogrodzenia, które Pan planuje wymaga jedynie zgłoszenia. pozwolenie na budowę, zgłoszenie, prawo (...)

 • Spór z sąsiadem o ustawienie budynku i ogrodzenia - opinia prawna

  miary", a więc dozwolonego negatywnego oddziaływania na nieruchomości sąsiednie.  prawo budowlane, prawo sąsiedzkie, usytuowanie budynku, spór z sąsiadem, sąsiednia działka

 • Porada prawna na temat prawo budowlane ogrodzenie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat prawo budowlane ogrodzenie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ogrodzenie od strony drogi wewnętrznej-zgłoszenie

  budowlanego, że wykonała ogrodzenie bez planu. Nadzór budowlany przyjechał na kontrolę, zrobił zdjęcia i notatkę. Nadzór wysłał do gminy zapytanie jaka to jest droga, przy której zostało wykonane (...)

 • Co możesz robić na swojej działce bez zgody sąsiada - opinia prawna

  są zgodne, ponieważ brak jest podstawowej informacji - co jest przedmiotem tych prac. Na pytanie, czy sąsiad ma prawo wykonywać wszelkie prace budowlane na swojej działce bez odpowiedniego (...)

 • Zasady zakładania parku miejskiego i zoo

  postępowaniem ze zwierzętami. zoo, park zoologiczny, ogród miejski, ogrodzenie, zezwolenie, insepkcja weterynaryjna, gmina, prawo budowlane

 • Budowa ogrodzenia

  zapewniający ochronę uzasadnionych interesów osób trzecich. Zatem sąsiad będzie mógł zgłosić sprzeciw, jeżeli uzna, że budowa ogrodzenia narusza jego prawa. Najlepiej zatem budować ogrodzenie (...)

 • Budowa ogrodzenia od ulicy

  Jeśli mam ogrodzenie swojej działki budowlanej od ulicy, a przed tym ogrodzeniem (ale od strony swojej działki, a więc na moim terenie) chcę postawić dodatkowe ogrodzenie odcinające mnie od (...)

 • Wysokość ogrodzenia a prawo sąsiedzkie

  sąsiedzkiego (prawo widoku, światła itp.). płot, ogrodzenie, prawo sąsiedzkie, wysokość ogrodzenia, pozwolenie na budowę, zgłoszenie

 • Koszty remontu wspólnego ogrodzenia

  postawić nowe ogrodzenie, to wspólnota mieszkaniowa nie będzie zobowiązana do ponoszenia kosztów i nie będzie Pan mógł żądać zwrotu poniesionych nakładów. remont, ogrodzenie, koszt, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane