Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawo prasowe - na nowelizację jeszcze poczekamy

  prasowego - jak sądzę- sposób na pogodzenie tych dwóch wartości doprecyzuje.e-prawnik:A Pani wie jak te dwie wartości pogodzić?Iwona Śledzińska- KatarasińskaGdybym była już całkowicie pewna (...)

 • Zagraniczni prawnicy w Polsce

  Europejskiej w ramach świadczenia usług transgranicznych, będą oni uprawnieni wyłącznie do reprezentowania w postępowaniu cywilnym strony będącej obywatelem lub przynależącej do państwa w którym prawnik (...)

 • Jeden pełnomocnik dla obydwu stron

  sądowej, gdy np. żona i reprezentujący ją formalnie prawnik zmienią postanowienia pozwu. Czy muszę zatrudnić innego/drugiego prawnika, który będzie mnie formalnie reprezentował? Ten sam prawnik (...)

 • Porada prawna na temat prawnik

  Nie szukaj dłużej informacji na temat prawnik, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Pierwszy ogólnopolski system oceny prawników

  publikowanych opinii Katarzyna Tomczak. Agnieszka Bukowczan-Rzeszut   tekst pochodzi z serwisu interaktywnie.com oceń prawnika, dobry prawnik, najlepszy notariusz, polecany radca prawny

 • Reprezentacja Spółdzielni Mieszkaniowej

  zachodzi jeżeli strona nie miała zdolności sądowej lub procesowej, organu powołanego do jej reprezentowania lub przedstawiciela ustawowego, albo gdy pełnomocnik strony nie był należycie umocowany. prawnik

 • Sejm - debata w sprawie nietrzeźwych kierowców

  prawników" zaapelował profesor Jan Widacki.Warszawa, e-prawnik, 26.08.2009 r. kierowca, nietrzeźwy, występek, przestępstwo, kara, prawo jazdy, alkohol

 • Jak znaleźć dobrego prawnika?

  , zasiadają zwykle prawnicy. prawnik; prawnika; adwokata; adwokat szukać; prawnika; notariusz; radca prawny; porada; rada; porada prawna; informacja; doradca, reprazentacja

 • Reklamacja towarów. Kilka rad, jak skutecznie to zrobić

  - dodaje prawnik, Jakub Michalski. Od skutecznego zawiadomienia sprzedawcy o reklamacji jest liczony 14 dniowy termin, w którym sprzedawca powinien ustosunkować się do żądań niezadowolonego Klienta

 • Czy wiesz, ile kosztuje pomoc prawnika?

  . e-prawnik.pl porada, prawo, prawnik, adwokat, koszt, ile kosztuje porada

 • Świadczenie usług doradztwa prawnego

  licencjonowanego doradcy prawnego. Proponowana ustawa jest dopiero przedmiotem uzgodnień międzyresortowych i nie została jeszcze przekazana do Sejmu. doradztwo prawne, prawnik, usługi prawne, prawnik, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

  Rozsyłałem CV by znaleźć jakąś prace na wakacje. No i łapałem się każdej oferty w mojej okolicy. Wysłąłem CV 1 Pan odpisał przedstawil oferte (...)

 • ludzki

  Tak mi napisala pewna ˝durna lex˝po moim dlugim wywodzie o dobru dziecka, opiece rodzicielskiej, dojrzalosci itd patrz: jak ściagnąć zaległości (...)

 • prawnik

  Błagam o pomoc!! Jestem w trakcie rozwodu z męzem ,czekamy na sprawę rozwodową,pół roku temu zakupiłam mieszkanie na własność niestety mąz też (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

  Mam problem dotyczący konkretnie firmy kruk. Ponieważ mam zadłużenie (idea) z 2001 roku które przejeła firma windykacyjna (które już się przedawniło (...)

 • Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

  Szukam bardzo dobrego prawnika!!! Chodzi o rozwód z orzeczeniem o winie. Czy możecie mi kogoś polecić? Rejon Poznania. Słyszałem o kancelarii Grzybkowski (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane