Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Szerszy dostęp do zawodów prawniczych

  legitymujących się wskazanym w ustawie stażem zawodowym.Kto będzie mógł uzyskać dostęp do zawodu adwokata lub radcy prawnego bez odbycia aplikacji?Uprawnienie do zdawania egzaminu adwokackiego (...)

 • Matura w szkołach dwujęzycznych na razie bez zmian

  środowiskiem szkolnym, aby wypracować najlepsze rozwiązanie - mówił Krzysztof Stanowski. - Zmiany mechanizmów w zakresie zdawania matury w szkołach dwujęzycznych są potrzebne - dodał (...)

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  ; bez względu na czas trwania praktyki. Natomiast do egzaminu adwokackiego bez odbycia aplikacji adwokackiej, mogą przystąpić osoby posiadające następującą praktykę: - co najmniej 5 (...)

 • Porada prawna na temat prawko bez zdawania

  Nie szukaj dłużej informacji na temat prawko bez zdawania, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowe akty prawne w dziedzinie edukacji

  się one w jednej strefie pożarowej, bez względu na kategorię zagrożenia ludzi, do której jest zaliczona dana strefa pożarowa. Akt prawny: rozporządzenie MEN z dnia 20 grudnia 2017 r. 

 • Jak zdobyć kwalifikacje poza szkołą?

  papierze pokrytym siatką ozdobną - giloszem (poddrukiem), w kolorze żółtym. Pierwsza strona dyplomu jest zdobiona giloszem z literami RP, a druga strona - giloszem bez tych liter.  Dla świadectwa

 • Czy mogę wymienić prawo jazdy angielskie na polskie?

  może ubiegać się o zwrot prawa jazdy bez konieczności ponownego zdawania egzaminu państwowego teoretycznego i praktycznego. W tym przypadku utrata uprawnień nastąpił jednak na okres 3 lat. (...)

 • Rynek wtórny czy pierwotny - gdzie kupić mieszkanie?

  podpisuje się zwykle umowę przedwstępną bez zachowania formy aktu notarialnego, potem dopiero umowę definitywną.Zawierana jest korzystniej –najczęściej między dwoma równymi sobie podmiotami (...)

 • Prawnicy, doradcy prawni, kancelarie prawne, prawa

  przewiduje wymóg zdawania państwowego egzaminu na doradcę prawnego, również ta koncepcja przewiduje wymóg posiadania wyższego wykształcenia prawniczego. kancelaria prawna, kancelaria (...)

 • Od 2014 roku pośrednik nieruchomości bez uprawnień - deregulacji ciąg dalszy

  grupy zawodowej decyzje o konieczności zdawania egzaminu zawodowego oraz uzyskania licencji pozostawiono jednak w zakresie kompetencji samorządu gminnego. Skrócono maksymalny czas szkolenia do 20

 • Co powinieneś wiedzieć zanim pojedziesz na wymarzone wakacje? - ABC turysty

  wykonywaniem zadań przewodnika turystycznego lub pilota wycieczek i posiada wykształcenie średnie. Nie będzie więc konieczności szkolenia i zdawania egzaminu przez takie osoby.   Każdy (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , (...)

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [cytat] Załatwie prawo (...)

 • Załatwie prawo jazdy!!!

  Załatwie prawo jazdy. z wpisem 3000 zł bez 1800 zł. Sam załatwiałem sobie i złapalem dobry kontakt, wiarygodny 100 %. niestety bez zaliczek nikt (...)

 • Zatrzymane prawo jazdy

  Zatrzymali mi prawo jazdy miałem 13mg/dm3 po 15 min 11mg/dm3 czyli pół godz za wczesnie wyjechałem. Jakie będą konsekfencje i czy da się je jakos (...)

 • Utrata prawa jazdy

  Witam Mam pytanie Jadąc samochodem uderzyłem w drzewo Byłem pod wpływem alkoholu 2,52 promila w wydychanym powietrzu. Jechałem sam o godzinie 4 rano (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane