Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Uzyskanie prawa jazdy w Wielkiej Brytanii

  zastosowania sformułowanie w pkt 1 „w okresie ważności prawa jazdy” nie miałoby żadnego logicznego zastosowania. uzyskanie, prawo, jazdy, wielka, brytania

 • Skorzystaj z abolicji podatkowej!

  umorzeniu zaległości podatkowej w kwocie 6.188 PLN.2. Podatnik B w 2006 r. uzyskał przychody z pracy wykonywanej w Wielkiej Brytanii w kwocie 10.720 GBP. Jednocześnie (...)

 • Ulga na dziecko pracujące za granicą

  Wielkiej Brytanii należy zauważyć, iż zgodnie z art. 14 ust. 1 Konwencji między Rzecząpospolitą Polską a Zjednoczonym Królestwem Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w (...)

 • Opinia prawna na temat prawa w wielkiej brytanii

  Nie szukaj dłużej informacji na temat prawa w wielkiej brytanii, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zakup nieruchomosci w Wielkiej Brytanii

  a Rządem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Północnej Irlandii w sprawie zapobieżenia podwójnemu opodatkowaniu w zakresie podatków od dochodu i zysków majątkowych (Dz.U. (...)

 • Opodatkowanie dochodów z pracy osiąganych za granicą - opinia prawna

  prowadzonego przez Pana na terytorium Wielkiej Brytanii przedsiębiorstwa mogą być opodatkowane tylko w Wielkiej Brytanii, chyba że przedsiębiorstwo to prowadzi także działalność (...)

 • Opodatkowanie brytyjskich zarobków w przyszłym roku

  ? Podpisanie umowy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kilkuset tysięcy Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Skutkiem otwarcia rynku pracy w Zjednoczonym Królestwie jest (...)

 • Umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania z Wielką Brytanią do ratyfikacji!

  musieli rozliczyć się z dochodu zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Polsce, będą zapewne zainteresowani faktem, iż po wejściu w życie nowych przepisów zapłacą tylko (...)

 • Które podmioty muszą sporządzać dokumentację cen transferowych?

  A posiada 25% udziałów w Spółce B, w spółce która posiada 100 % udziałów w Spółce C, ta należy przyjąć, że pomiędzy podmiotami (...)

 • Łączone dochody z USA i UK

  Próbuję rozliczyć PIT za rok 2007. W 2007 pracowałem 4 miesiące w USA i 8 miesięcy w Wielkiej Brytanii. PIT chce rozliczyć wspólnie z żoną, która dodatkowo osiągnęła (...)

 • Ochrona praw pracowniczych za granicą

  powyższym, jeżeli narzeczony w umowie o pracę nie dokonał wyboru prawa, dotyczą go więc przepisy prawa Wielkiej Brytanii. Z uwagi na fakt, iż Wielka Brytanii jest (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane