Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • O czym powinien wiedzieć cudzoziemiec zamierzający uczyć się w Polsce?

  staże podyplomowe;  kursy dokształcające, w tym kursy języka polskiego oraz roczne kursy przygotowawcze do podjęcia nauki w języku polskim;  studenckie praktyki zawodowe.  Cudzoziemcy (...)

 • Nabór jak do pracy

  doświadczenia w pracy, dlatego ważne jest, aby mógł pochwalić się aktywnością w innych obszarach – działalnością w organizacji studenckiej, instytucji charytatywnej czy nawet (...)

 • Zmiana zasad studiowania, szkolenia się i prowadzenia badań naukowych przez cudzoziemców w Polsce

  000 euro;  za udział w kursie językowym, w tym kursie przygotowawczym do podjęcia nauki w języku polskim - 2 000 euro;  w placówkach setOstatni( '114' ); naukowych Polskiej (...)

 • Opinia prawna na temat praktyki studenckie w szkole-ocena

  Nie szukaj dłużej informacji na temat praktyki studenckie w szkole-ocena, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 20-22)

  pozostawał w stosunku pracy, w kwocie odpowiadającej 30 % diety, określonej w przepisach w sprawie wysokości oraz warunków ustalania należności przysługujących (...)

 • NIP dla studentów

  ódło: Izba Skarbowa we Wrocławiu - www.is.wroc.pl, Iwona Slugocka NIP, studenci, praktyki studenckie, płatna praktyka, uczelnia, pracodawca, płatnik

 • Delegacja zagraniczna zleceniobiorców

  jako podróż służbowa odnosi sie do stosunku pracy. Natomiast w odniesieniu do dwóch rodzajów umów (zlecenie, dzieło) strony umowy mogą określić, że dzieło ma być wykonane lub zlecenie ma być (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane