Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Regulacje dotyczące zawodu pracownika socjalnego

  określone wymagania. Natomiast tytuł zawodowy „pracownik socjalny” podlega ochronie prawnej. Nadto jak w przypadku innych grup zawodowych pracownik socjalny ma obowiązek (...)

 • Jak zostać pracownikiem socjalnym?

  funkcjonariuszy publicznych. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. 2004 r., Nr 64, poz. 593 ze zm.) praca, pomoc społeczna, pracownik socjalny, ośrodek (...)

 • Kwalifikacje zawodowe pracownika socjalnego

  zawodowego w zawodzie pracownik socjalny (dotyczy to absolwentów szkół policealnych, które obecnie już nie prowadzą naboru na kierunek pracownik socjalny), dyplom ukończenia (...)

 • Porada prawna na temat pracownik socjalny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pracownik socjalny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Uprawnienia aspiranta pomocy społecznej

  socjalny, należy uznać, że aspirant pomocy społecznej, jako osoba nie spełniająca wymienionych powyżej wymogów, nie może przeprowadzać takiego wywiadu. pomoc społeczna, wywiad środowiskowy, (...)

 • Urlop zdrowotny pracownika socjalnego

  uprawnienia do urlopu zdrowotnego. urlop, wymiar urlopu, pracownik socjalny, pomoc społeczna, urlop zdrowotny

 • Dodatkowy urlop dla pracownika socjalnego

  przebywał na urlopie macierzyńskim. Pracownik socjalny w grudniu 2005 składał ustne prośby o urlop socjalny, ale mu odmawiano. W dniu 10.10.2006 złożył pisemną prośbę (wniosek) o (...)

 • Pracownik socjalny będzie zabierał dzieci z domów?

  placówki opiekuńczo-wychowawczej. - W ciągu 24 godzin pracownik socjalny będzie musiał o tym poinformować sąd, który podejmie decyzję o zasadności umieszczenia dziecka poza (...)

 • Rodziny lepiej chronione przed przemocą

  -prawnik.pl przemoc rodzinna, przemoc, dziecko, przeciwdziałanie przemocy, pracownik socjalny

 • Pozostawienie podania bez rozpoznania

  ) pracownik socjalny może się zwrócić do innych instytucji o udzielenie stosownych informacji (np. do urzędu skarbowego). Zebrane w postępowaniu informacje mogą stanowić podstawę do wydania (...)

 • Jak uzyskać decyzję uprawniającą do bezpłatnych świadczeń opieki zdrowotnej?

  skomplikowana. Pracownik socjalny przeprowadzi z Tobą rodzinny wywiad środowiskowy: nie później niż 14 dni roboczych od złożenia wniosku, do 2 dniroboczych od złożenia wniosku, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zastanawiam się nad oddaniem syna do domu dziecka...

  Witam, piszę na tym forum bo chcę zachować anonimowość, a z drugiej strony sprawa mnie przerasta. mam 3 letniego syna, którego sama wychowuję i (...)

 • pracownik socjalny a roznoszenie listow

  Witam chcialbym sie zapytac w sprawie mojej corki bo jestem pracownikiem spolecznej . Kilka dni temu jej kierowniczka oznajmiła im ze musza roznosić (...)

 • mieszkania z gminy

  ..witam jestesmy młodym małuzenstwem z 3 letnim dzieckiem starajacym sie o mieszkanie socjalne w gminie istebna mimo iz mieszkamy w domu bez łazienki (...)

 • pomocy

  Dzień dobry prosze pilnie o porade co mam zrobić , jwstwm wychowanką domu dziecka urodziłam sie z nie wielką niepełnosprawnością ale mimo to wyszłam (...)

 • Kim jest asystent rodziny?

  Pracownik socjalny zaproponował mi pomoc ze strony asystenta rodziny. Sam wychowuje 4 dzieci, żona niestety zmarła. Byłem sceptycznie nastawiony do (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane