Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jaka jest prawda o emeryturach pomostowych?

  % osób w wieku 55-64 lat. W Szwecji jest to 70%, w Finlandii 54%, w Niemczech 50%, a w Czechach 45%. Młodzi emeryci przejadają środki na edukację, zdrowie, (...)

 • Uchybienia w oddelegowaniu do innej pracy

  pracodawca stara się bardzo uprzykrzyć mi życie. Nie licząc się z nikim głośno wypowiada się na temat szukania haków na mnie, w celu możliwości zwolnienia mnie dyscyplinarnie. Mimo (...)

 • Zatrudnienie pracownika w zagrożonym środowisku

  pracy pracodawca ponosi odpowiedzialność za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy. Jeżeli inny z pracowników stanowi zagrożenie dla pozostałych pracowników, (...)

 • Opinia prawna na temat praca w chłodni a wplyw na zdrowie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat praca w chłodni a wplyw na zdrowie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron

  Bardzo proszę o przybliżenie rozwiązania umowy o pracę na zasadzie porozumienia stron. Czy można tego dokonać w przypadku zatrudnienia na podstawie umowy na czas określony? Czy (...)

 • Wypowiedzenie a zwolnienie lekarskie

  orzeczenie lekarskie stwierdzające szkodliwy wpływ wykonywanej pracy na zdrowie pracownika, a pracodawca nie przeniesie go w terminie wskazanym w orzeczeniu lekarskim do innej pracy, (...)

 • Natężenie czynników szkodliwych w środowisku pracy

  eliminujące nadmierne operowanie promieni słonecznych padających na stanowiska pracy. W pomieszczeniach pracy, w których jest wykonywana lekka praca fizyczna, i w pomieszczeniach (...)

 • PIP ma być surowsza dla pracodawców

  pracowników wykonujących czynności nadzorcze, zatrudnionych w Głównym Inspektoracie Pracy. Czy będą zmiany w organizacji Państwowej Inspekcji Pracy? W projekcie ustawy nie przewiduje (...)

 • PIP surowsza dla pracodawców

  , niebędący pracodawcami - na rzecz których jest świadczona praca przez osoby fizyczne, w tym przez osoby wykonujące na własny rachunek działalność gospodarczą, bez względu (...)

 • Brak obiektywizmu sędziego a alimenty

  jednej ze stron procesowych - jestem młodą atrakcyjną kobietą, która bardzo wcześnie bardzo dużo osiągnęła w życiu (w wieku 21 lat praca w dobrej firmie i perspektywa pracy (...)

 • Prezydent RP wręczył nominacje sędziowskie

  KWOLEK - w Szczecinie 62. Katarzyna LONGA - w Szczecinie 63. Irma Magdalena LORENC - w Szczecinie 64. Radosław Marcin LORENC - w Szczecinie 65. Agnieszka MASZNER - w Otwocku (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Chcę się rozwieść

  Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką (...)

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • Wysokość alimentów

  Czy matka nieślubnego dziecka ma prawo żądać od ojca 35% jego dochodów mimo że sama zarabia tyle co on? Ojciec ma rodzinę (żonę i syna) jest jej (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane