Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak najkorzystniej zatrudnić nianię?

  nianią może zostać podpisana na dowolny okres czasu, np. na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia warunków pracy lub na 2 lata, a następnie przedłużona na (...)

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  przysługuje mi rodzinne na dzieci ze względu na moje zarobki (przekraczają górną granicę dochodu na członka rodziny). Nie występowałam o alimenty. Mój konkubent - ojciec (...)

 • Wirtualna ziemia obiecana

  części Europy - przeniosła do internetu targi. Nikt nie wierzył, że ktoś przyjdzie szukać zatrudnienia na Wirtualnych Targach Pracy. - A potem okazało się, że gdy na tradycyjnych targach (...)

 • Porada prawna na temat praca na trzy czwarte etatu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat praca na trzy czwarte etatu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kolejna umowa na 1/2 etatu a wymiar urlopu

  pracy - urlop pracownika zatrudnionego na pół etatu ustala się proporcjonalnie do wymiaru czasu pracy tego pracownika, biorąc za podstawę wymiar urlopu należny pracownikowi zatrudnionemu na (...)

 • PKPP Lewiatan o siedmiu grzechach związków zawodowych

  zatrudnienia i premie nie związane z wydajnością pracy) mają trzy bardzo szkodliwe konsekwencje: utrudniają dostosowanie wielkości i struktury zatrudnienia do potrzeb firmy, zmniejszają jej dochody (...)

 • Nowe kwalifikacje = lepsza praca

  taki sposób, aby emitowano mniej związków węgla. Trwa też przechodzenie z systemu opartego na rolnictwie i tradycyjnych sektorach produkcji do systemu opartego na usługach i wiedzy. To, czy (...)

 • 72 procent Polaków dobrze ocenia pracę Policji

  wysokie i stabilne (od 2 lat na tym samym poziomie). Przeczytaj więcej Źródło: www.policja.pl / KGP, 19 marca 2009 Polacy, opinia spoleczna, praca Policji, funkcjonariusze, Policjanci

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane