Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Praca na czarno

  prawa przez pracodawców. Pracownicy często, aby w ogóle mieć pracę godzą się na takie warunki. Aby doprowadzić do uznania okresu pracy na czarno za okres zatrudnienia należy zwrócić (...)

 • Praca na czarno a alimenty

  W pozwie o alimenty na małoletniego syna żona podaje wysokość moich zarobków. Jednocześnie ukrywa swoje i podaje się za bezrobotną. Wiem, że ma pracę, być może "na czarno". Co robić? (...)

 • Zażalenie do prokuratury

  przypadku pracy na czarno, zawiadomienie o tym miało by znaczenie na przykład w razie jednoczesnego zgłoszenia przestępstwa niealimentacji. Sama przez się praca na czarno (...)

 • Porada prawna na temat praca na czarno

  Nie szukaj dłużej informacji na temat praca na czarno, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Konsekwencje uznania dziecka, czyli obowiązek alimentacyjny - opinia prawna

  partner oficjalnie jest bezrobotny, pracuje, jak to się mówi "na czarno" i pomimo kilku szans zmiany pracy na legalną i nieźle płatną, nie skorzystał z okazji, twierdząc, że praca (...)

 • Zatrudnienie na czarno

  nałożyć na niego obowiązek zapłaty zaległego podatku oraz należnych odsetek od zaległości podatkowych.   wykroczenia pracodawcy, przeciwko prawom pracownika, naruszenie, praca na (...)

 • Ocena możliwości zarobkowych w sprawie o alimenty

  zarobkowe, możliwości, praca na czarno, alimenty w naturze, dzieci

 • Polsko-francuska konferencja inspekcji pracy we Wrocławiu

  składki na Fundusz Pracy na kwotę 3,4 mln zł, a za 9 tys. osób zapłacono 12 mln zł tytułem zaległych składek ubezpieczenia społeczne. Priorytety działań w sferze legalności zatrudnienia (...)

 • O kontrolach legalności zatrudnienia i czasu pracy

  , czyli takich, jak np. transport.Źródło: www.pip.gov.pl pracownicy, praca na czarno, przepisy o czasie pracy, kontrole PIP, legalność zatrudnienia, czas pracy

 • Unijna platforma zwalczy czarny rynek pracy?

  Jeden na dziesięciu Europejczyków przyznaje, że w ostatnim roku kupił towary lub usługi, przy których ludzie pracowali na czarno. Badanie Eurobarometru wskazuje, że praca nierejestrowana (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach

  przysługuje odwołanie na podstawie art. 127 § 1 K.p.a. Zezwolenie na pracę (w tym zezwolenie na pracę sezonową) jest decyzją (art. 2 ust. 1 pkt 43a ustawy). Odmowa wydania zezwolenia (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Praca na czarno

  Witam, pracowalam w restauracji gdzie nie mialam umowy... Moj stosunek pracy trwal ok 4 miesiace, zrezygnowalam sama poniewaz nie mialam umowy, dostawalam (...)

 • ludzki

  Tak mi napisala pewna ˝durna lex˝po moim dlugim wywodzie o dobru dziecka, opiece rodzicielskiej, dojrzalosci itd patrz: jak ściagnąć zaległości (...)

 • KOMORNIK

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy (...)

 • KOSMICZNE ALIMENTY - RATUNKU

  jESTEM PO ROZWODZIE.DO TEJ PORY ZARABIAŁEM NIEZLE ALE NIESTETY DOPADŁA MNIE RECESJA NA RYNKU I MOJE DOCHODY WYNOSZĄ TERAZ 500 ZŁ Z UMOWY O PRACĘ I (...)

 • alimenty

  alimenty na zone Alimenty na żone płaci się tylko 5 lat jeżeli z twojej winy zostało przez sąd uznane rozpad małżeństwa lub jeżeli żona jet (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane