Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Posiadanie broni

  odwetu - wtedy może uzyskać pozwolenie na broń w celu ochrony osobistej. Z kolei Nowak jest sportowcem w związku z czym może ubiegać się o pozwolenie na broń w celach sportowych). (...)

 • Handel środkami odurzającymi i psychotropowymi

  po uzyskaniu zezwolenia, wyłącznie na potrzeby przemysłu włókienniczego, chemicznego, celulozowo-papierniczego, spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, materiałów budowlanych oraz nasiennictwa

 • Pozwolenia na budowę a rozbudowa

  korzystania z sąsiedniej nieruchomości, budynku lub lokalu, na zasadach ogólnych (zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego).Zgodnie z art. 29 ust. 1 pkt 2 ustawy Prawo budowlane, pozwolenia na (...)

 • Porada prawna na temat pozwolenie na handel nasionami

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pozwolenie na handel nasionami, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nieopłacenie zezwolenia na handel alkoholami

  konieczności czekania pól roku? Z przedstawionego pytania wynika, że zostało wydane zezwolenie na handel alkoholem ograniczone terminem do końca stycznia 2005 r. Oznacza to, że z tą datą zezwolenie (...)

 • Rząd nie chce broni dla nietrzeźwych przestępców

  komendantom policji możliwości odmowy wydania pozwolenia na kolejne egzemplarze. - Osoba posiadająca pozwolenie, w przypadku chęci posiadania kolejnych sztuk broni, będzie występować po wydanie (...)

 • Ofiary handlu ludźmi lepiej chronione

  – ofiara handlu ludźmi – może otrzymać zezwolenie na pobyt czasowy (co najmniej 6 miesięcy), jeśli przebywa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i podjął współpracę (...)

 • Pozwolenie na handel alkoholem w pobliżu szkoły

  ustawa w zakresie wydawania zezwoleń na sprzedaż detaliczną napojów alkoholowych niewiele się zmieniła. Jednak z całą pewnością duży wpływ na ewentulane wydanie takiego zezwolenia ma art. (...)

 • Kara więzienia za nielegalne wysypiska

  zanieczyszczanie środowiska wprowadza znowelizowany kodeks karny. Na surowsze kary narażą się przedsiębiorcy. Za spowodowanie szkody ekologicznej przez np. zakład produkcyjny, który musi mieć (...)

 • Komunikat o zasadach prowadzenia eksportu, z Polski do Federacji Rosyjskiej, świeżych owoców i warzyw

  eksport, Rosja, Polska, świeże owoce, warzywa, jarzyny, rolnicy, handel zagraniczny, jakość artykułów

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane