Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Posiadanie broni

  odwetu - wtedy może uzyskać pozwolenie na broń w celu ochrony osobistej. Z kolei Nowak jest sportowcem w związku z czym może ubiegać się o pozwolenie na broń w celach sportowych). (...)

 • Handel środkami odurzającymi i psychotropowymi

  po uzyskaniu zezwolenia, wyłącznie na potrzeby przemysłu włókienniczego, chemicznego, celulozowo-papierniczego, spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, materiałów budowlanych oraz nasiennictwa

 • Pozwolenia na budowę a rozbudowa

  korzystania z sąsiedniej nieruchomości, budynku lub lokalu, na zasadach ogólnych (zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego).Zgodnie z art. 29 ust. 1 pkt 2 ustawy Prawo budowlane, pozwolenia na (...)

 • Opinia prawna na temat pozwolenie na handel nasionami

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pozwolenie na handel nasionami, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Handel czasopismami za granicą

  , zezwolenia czy koncesji na prowadzenia działalności polegającej na sprzedaży polskich czasopism poza granice naszego kraju, np. przez internet. Jeśli chce Pan prowadzić swoją działalność (...)

 • Nieopłacenie zezwolenia na handel alkoholami

  konieczności czekania pól roku? Z przedstawionego pytania wynika, że zostało wydane zezwolenie na handel alkoholem ograniczone terminem do końca stycznia 2005 r. Oznacza to, że z tą datą zezwolenie (...)

 • Organizowanie konkursu w sklepie internetowym

  . 32 ust. 3. proszę również zwrócić uwagę na treść art. 36 ust. 2 i ust. 5. Zgodnie z tymi przepisami zezwolenie wydawane jest na okres 2 lat i wygasa, jeżeli działalność nie (...)

 • Rząd nie chce broni dla nietrzeźwych przestępców

  komendantom policji możliwości odmowy wydania pozwolenia na kolejne egzemplarze. - Osoba posiadająca pozwolenie, w przypadku chęci posiadania kolejnych sztuk broni, będzie występować po wydanie (...)

 • Ofiary handlu ludźmi lepiej chronione

  – ofiara handlu ludźmi – może otrzymać zezwolenie na pobyt czasowy (co najmniej 6 miesięcy), jeśli przebywa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i podjął współpracę (...)

 • Pozwolenie na handel alkoholem w pobliżu szkoły

  ustawa w zakresie wydawania zezwoleń na sprzedaż detaliczną napojów alkoholowych niewiele się zmieniła. Jednak z całą pewnością duży wpływ na ewentulane wydanie takiego zezwolenia ma art. (...)

 • Kara więzienia za nielegalne wysypiska

  zanieczyszczanie środowiska wprowadza znowelizowany kodeks karny. Na surowsze kary narażą się przedsiębiorcy. Za spowodowanie szkody ekologicznej przez np. zakład produkcyjny, który musi mieć (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane