Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rozwód - wszystko, co warto wiedzieć o rozwodzie

  wyłącznie winny rozkładu, nie może być traktowane samo w sobie jako pozostające w sprzeczności z zasadami współżycia społecznego. ##baner##   Gdzie należy złożyć pozew rozwodowy? Pozew

 • Właściwość miejscowa sądu w sprawie rozwodowej

  powróciły do Szwecji, a młodsza córka aktualnie mieszka ze mną w Sztokholmie i jest na moim utrzymaniu. W czerwcu 2007 r. zona wniosła pozew rozwodowy do Sądu w Rzeszowie (gdzie zamieszkuje). (...)

 • Pozew rozwodowy

  napiszę pozew z nieorzekaniem o winie, a mój mąż w sądzie stwierdzi, że mnie kocha i nie chce rozwodu to jakie są szanse na to, że ten rozwód otrzymam? Główną przesłanką rozwodu jest (...)

 • Porada prawna na temat pozew rozwodowy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pozew rozwodowy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Pozew rozwodowy

  wyroku rozwód potrzebne jest złożenie pozwu w sądzie okręgowym, w którym domagał się Pan będzie orzeczenia rozwodu. Pozew taki podlega 600 złotowej opłacie. Pozew w sprawie o rozwód czy (...)

 • Cofnięcie pozwu o rozwód

  rozwodowy. Jeżeli jednka tego nie uczyni, to w braku porozumienia na posiedzeniu pojdnawczym, zostanie wyznaczona rozprawa rozwodowa. rozwód, pozew, postępowanie rozwodowe, cofnięcie pozwu, pozew (...)

 • Doręczenie pozwu

  osobom, a ponadto, jeżeli w sądzie nie złożono załączników w oryginale, po jednym odpisie każdego załącznika do akt sądowych. Z regulacji tej wynika, że składając pozew rozwodowy należy (...)

 • Podział majątku w trakcie rozwodu

  pozew rozwodowy strony składają po upływie określonego czasu (np. kilku miesięcy) od rozkładu pożycia (np. od czasu wyprowadzki jednego z małżonków). Powód może żądać w pozwie przeprowadzenia (...)

 • Prawa do małoletniego dziecka

  . Żona z dzieckiem ukrywa się. Trwa to już 3 miesiące. Obecnie żona wniosła wniosek o pozew rozwodowy, bez orzekania o winie, ale o ograniczenie mi praw nad małoletnim synem. Chciałbym zachować (...)

 • Przytaczanie dowodów i okoliczności faktycznych

  strona skarżąca jest przekonana o tym, że nie mam żadnych dowodów na obronę. W jakiej fazie procesu mogę ujawnić fakty potwierdzające moją wersję wydarzeń? Do złożenia odpowiedzi na pozew (...)

 • Pozew rozwodowy - wzór ogólny

  Pozew rozwodowy jest składany w przypadku zupełnego i trwałego rozkładu pożycia małżeńskiego. Zupełny rozkład pożycia oznacza wygaśnięcie między małżonkami więzi duchowej fizycznej (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wycofanie się z rozwodu

  Zlożyłam pozew o rozwod. Jednak postanowiliśmy z mężem jeszcze spróbować raz. Czy muszę składać jakieś wnioski aby wycofać pozew? Nie wpłacalam (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)

 • Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

  www.dokumenty.e-prawnik.pl Tutaj znajdziecie gotowe wzory pozwód rozwodowych, o alimenty, o separację i wszystko co związane z rozwodem. PROSZE O (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy (...)

 • Gotowe wzory pozwów rozwodowych do pobrania

  Zapraszam na www.pozew-rozwodowy.prawnik-online.eu znajda tam Państwo różne wzory pozwów rozwodowych, pozwy o separację , alimenty itp. Na stronie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane