Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawo autorskie i wzór przemysłowy

  wzoru przemysłowego i wprowadzonych do obrotu po wygaśnięciu prawa z rejestracji udzielonego na taki wzór.   Skoro wzór nie został zarejestrowany, należy sprawdzić, czy wzór (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  pozostaje w związku z działalnością tego zakładu lub oddziału.Art. 34. Powództwo o zawarcie umowy, ustalenie jej treści, o zmianę umowy oraz o ustalenie istnienia umowy, (...)

 • Rozwód a zniesienie wspólności majątkowej

  , gdy minie termin do odwołania się od wyroku i żaden z małżonków go nie zaskarży. Jeśli zatem jeden z małżonków chce złożyć pozew o rozwód, nie musi już składać odrębnego pozwu (...)

 • Porada prawna na temat pozew o pomówienie wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pozew o pomówienie wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego

  lub organ, o którym mowa w art. 34, o przysługującym uprawnieniu. Przepis art. 14 ust. 6 stosuje się odpowiednio. 3. Postępowanie w sprawach, o których mowa w ust. 2, jest wolne (...)

 • Niestawiennictwo a postępowanie prywatnoskargowe

  odbyła się, tym samym zostałem pozbawiony wszelkich praw do obrony i przedstawienia dokumentacji. Z uwagi na te fakty chce złożyć pozew o nieważności postanowienia sądu i o ponowne (...)

 • Wyrok w sprawie karnej a wina rozkładu pożycia

  decydować o powierzeniu mu pieczy nad osobą dziecka. Co do mieszkania, to jeśli jest ono wspólnym mieszkaniem małżonków, to sąd może przydzielić matce opiekę nad dziećmi oraz orzec o przyznaniu (...)

 • Zadośćuczynienie za pomówienia i zniesławienie

  wnieść o zasądzenie nawiązki oraz wskazanie celu na jaki ma zostać przeznaczona. Nawiązkę orzeka się w wysokości do 100.000 zł (art. 48 k.k.). Samo powiadomienie o popełnieniu przestępstwa (...)

 • Odpowiedź na pozew w postępowaniu uproszczonym

  . odpowiedź na pozew, postępowanie uproszczone, formularz, bezpłatny wzór, formularze, pozew o zapłatę

 • Pozew na urzędowym formularzu

  upominawczym nakaz zapłaty nie może być wydany a także gdy nakaz został wydany, lecz pozwany wniósł zarzuty lub sprzeciw. Pozew wnosi się na formularzu P-pozew. Jest tylko jeden wzór (...)

 • Ochrona dóbr osobistych w mediach

  proszku do prania firmy Y, poza tym dużo ładniej pachnie, w przeciwieństwie do Y. Wówczas firma Y, w razie braku ugody, ma prawo wnieść pozew o zakazanie rozpowszechniania filmu reklamowego

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • Pozew do Sądu Pracy

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)

 • Gotowe pozwy rozwodowe - wzory

  www.dokumenty.e-prawnik.pl Tutaj znajdziecie gotowe wzory pozwód rozwodowych, o alimenty, o separację i wszystko co związane z rozwodem. PROSZE O (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane