Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Fałszywe oskarżenie przed sądem

  osobę przestępstwa. Gdy chodzi zaś o drogę cywilną, osoba poszkodowana może złożyć do sądu pozew o ochronę naruszonych cudzym działaniem dóbr osobistych. Podstawę prawną stanowi (...)

 • Fałszywe zawiadomienie o przestępstwie

  wniosku o ściganie pochodzącego od osoby uprawnionej. Konieczne więc będzie prywatne oskarżenie. Nie jest wykluczone skierowanie, oprócz oskarżenia prywatnego o pomówienie, także (...)

 • Pomówienie fałszywymi zeznaniami

  na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu czy działalności gospodarczej. pomówienie, zeznania, doniesienie, fałszywe zeznania, fałszywe oskarżenia

 • Porada prawna na temat pozew o pomówienie wzór fałszywe oskarżenia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pozew o pomówienie wzór fałszywe oskarżenia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zawieszenie postępowania karnego

  zakończenia postępowania przeciwko osobie, która złożyła na mnie fałszywe zawiadomienie o przestępstwie. Czy na rozprawie głównej powinienem odczytać akt oskarżenia i przedstawić (...)

 • Fałszywe oskarżenie o popełnienie przestępstwa

  pokrzywdzona fałszywym oskarżeniem, może wystąpić na drogę powództwa cywilnego o ochronę dóbr osobistych lub też wystąpić jako oskarżyciel prywatny w sprawie o pomówienie (art. (...)

 • Fałszywe oskarżenia

  innych przestępstw. przestępstwo, pomówienie, zniesławienie, dobra osobiste, naruszenie, fałszywe zawiadomienie, fałszywe oskarżenie, dyktafon, nagrywanie

 • Pomówienie przez pracowników

  na umowę zlecenie.Co mogę uczynić , aby przestały robić takie rzeczy . Myślę o sprawie sądowej i o odszkodowaniu W grę wchodzą dwie możliwości : wystąpienie z prywatnym aktem oskarżenia (...)

 • Zadośćuczynienie za pomówienia i zniesławienie

  wnieść o zasądzenie nawiązki oraz wskazanie celu na jaki ma zostać przeznaczona. Nawiązkę orzeka się w wysokości do 100.000 zł (art. 48 k.k.). Samo powiadomienie o popełnieniu przestępstwa (...)

 • Wyrok w sprawie karnej a wina rozkładu pożycia

  opiekę. Natomiast sytuacja materialna rodziców nie może być czynnikiem decydującym o powierzeniu wykonywania władzy rodzicielskiej. Samo tylko lepsze położenie materialne jednego z rodziców nie (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • proces prywatno-skargowy o znieważenie

  Bardzo proszę o informację jak napisać taki pozew o zniesławienie. Jako dowód mam obraźliwy list i nagranie na dyktafonie...czy to wystarczy? Z góry (...)

 • Fałszywe zeznania

  Właśnie otrzymałam pismo z sądu z informacją, że mój mąż, z którym się rozwodzę (alkoholizm męża, znęcanie się nad rodziną, wyrok za znęcanie (...)

 • Zniesławienie i zniewaga

  Jestem notorycznie obsypywana obelgami przez rozchisteryzowaną kobietę, która twierdzi, że przyczyniłam się do rozpadu jej małżeństwa ?! Na mój (...)

 • Publiczne znieważanie....

  Jestem z mężczyzną, który jest po rozwodzie.Nie byłam przyczyną rozpadu małżeństwa. Byłą żonę mojego pana znałam z widzenia nic poza tym. (...)

 • Mówcie na mnie frajer zawsze i wszędzie...

  0 pięknych miesięcy mija jak pozew rozwodowy poskładałem sobie w głowie i w sądzie własciwym zostawiłem....moja kochana żonka czerpiąc z wiedzy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane