Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wpis od pozwu złożonego w sprawie karnej

  cywilnym przez oskarżonego lub skazanego pozwanego on będzie zobowiązany do zwrotu uiszczonego wpisu. pozew, opłaty, pozew adhezyjny, koszty, wpis

 • Prywatny akt oskarżenia i pozew adhezyjny

  adhezyjnym winno się zatem znaleźć żądanie określone w art. 24 kodeksu cywilnego. Nic nie stoi rzecz jasna na przeszkodzie, aby zarówno prywatny akt oskarżenia, jak i pozew adhezyjny stanowiły (...)

 • Pozew adhezyjny prokuratora i poszkodowanego

  przez sąd karny, tak by sąd uznał je za pozew poszkodowanego, spowoduje, że pozew złożony przez prokuratora pozostanie także nierozpoznany czy też rozpoznany zostanie ale w granicach wartościowych

 • Opinia prawna na temat pozew adhezyjny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pozew adhezyjny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Powództwo cywilne w procesie karnym

  Moja firma w wyniku przestępstwa poniosła szkodę. Chciałbym złożyć pozew o odszkodowanie. Muszę to zrobić do czasu rozpoczęcia procesu sądowego. Domyślam się, że muszę to zrobić na piśmie. (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane