Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Warunki lokalowe aptek

  mieszkańców oraz na terenach wiejskich powierzchnia podstawowa była nie mniejsza niż 60 m[2]. W przypadku sporządzania produktu leczniczego homeopatycznego powierzchnia podstawowa apteki (...)

 • Udzielenie zezwolenia na prowadzenie apteki ogólnodostępnej

  prowadzenia apteki, nazwę apteki, o ile nadał ją wnioskodawca, numer zezwolenia na prowadzenie apteki, termin ważności zezwolenia, jeśli wnioskodawca wystąpił o zezwolenie na czas określony, (...)

 • Obowiązki przedsiębiorcy prowadzącego obrót produktami leczniczymi w zakresie dostosowania się do nowych przepisów

  kierunku farmacja, apteki ogólnodostępne w terminie do 1 października 2007 r. muszą spełnić wymogi co do powierzchni podstawowej lokalu apteki; powierzchnia podstawowa nie może (...)

 • Porada prawna na temat powierzchnia apteki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat powierzchnia apteki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Procedury Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej

  zakresie powierzonych im obowiązków, Pamiętaj, że: Nie można jednocześnie pełnić funkcji kierownika apteki i kierownika hurtowni farmaceutycznej, Naruszenie procedur Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane