Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Potwierdzenie salda jako uznanie długu

  niewłaściwego”. Zdaniem Sądu Najwyższego nie ma znaczenia, czy dłużnik zdaje sobie sprawę ze skutków potwierdzenia salda. Jest jednak ważne, aby potwierdzenie salda dokonane (...)

 • Uznanie salda a wznowienie biegu przedawnienia

  potwierdzenie salda sprzed kilku miesięcy, ale dokonane przez kierownika działu księgowości, który w KRS nie figuruje jako osoba reprezentująca spółkę. Czy takie potwierdzenie salda (...)

 • Nakaz zapłaty a potwierdzenie salda

  nakazowym potrzebne jest mi potwierdzenie salda od firmy, która jest mi dłużna pieniądze? Posiadam umowę na wykonanie i usługi i potwierdzenie wykonania usługi, a także faktury VAT. (...)

 • Porada prawna na temat potwierdzenie salda formularz

  Nie szukaj dłużej informacji na temat potwierdzenie salda formularz, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Konsekwencje potwierdzenia salda

  potwierdzenia salda np. przez zarząd czy właściciela (osoby uprawnione do reprezentacji) są dość poważne - sądy traktują takie potwierdzenie salda jako uznanie długu i często dokument (...)

 • Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego?

  informacji o osobie” (format RTF) Formularz „Zapytanie o udzielenie informacji o osobie” (format PDF) Formularz „Zapytanie o udzielenie informacji o podmiocie zbiorowym&rdquo

 • Przerwanie biegu przedawnienia, potwierdzenie sald

  zgodności sald nie uregulowanych do dnia 31.12.2002r. i takie podpisane potwierdzenie salda - długu otrzymała. Czy w związku z tym można mówić o przerwaniu przedawnienia? Czy może firma X (...)

 • Emerytura a praca za granicą

  W pewnych przypadkach na polskie emerytury lub renty mogą liczyć osoby pracujące czy zamieszkałe za granicą. Dowiedz się, jak polacy, którzy mieszkają za granicą, mogą nabyć prawo do polskiej (...)

 • Składki na ubezpieczenie społeczne pracowników delegowanych do pracy w innym państwie UE

  obejmującym delegowanie. Tym samym formularz E 101 bezwzględnie zakłada, że system innego Państwa Członkowskiego nie może mieć zastosowania. Zdaniem Trybunału instytucja wydająca formularz (...)

 • Zatajenie informacji o właściwości produktu

  sądzie. Powód wniósł apelację do Sądu Okręgowego, który uznał, że skoro pozwany stwierdza w treści pisma “przesyłam potwierdzenie salda”, to oczywistym pozostaje, że potwierdza (...)

 • VI - KODEKS CYWILNY - Zobowiązania część szczegółowa (art. 720 - art. 834)

  ustaleniem salda, chyba że posiadacz wyraził pisemnie zgodę na inny sposób informowania o zmianach stanu rachunku i ustaleniu salda. § 3. Posiadacz rachunku bankowego jest obowiązany (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane