Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kwoty wolne od potrąceń

  , potracenia komornicze, egzekucja, kwota wolna od potrąceń, potrącenie, potracenia

 • Zajęcie wynagrodzenia przez komornika

  została sama praca a nie jej wynik. W związku z powyższym potrącenia komornicze powinny dotyczyć aktualnej wysokości wynagrodzenia w danym miesiącu (decyduje tu moment uzyskania dochodu).W związku (...)

 • Kwoty wynagrodzenia wolne od potrąceń

  Do firmy komornik przysłał zajęcie komornicze dotyczące pracownika zatrudnionego na pół etatu z wynagrodzeniem 550,00 zł netto miesięcznie. Jest to zajęcie niealimentacyjne. Kwota 936 zł (...)

 • Porada prawna na temat potracenia komornicze niealimentacyjne

  Nie szukaj dłużej informacji na temat potracenia komornicze niealimentacyjne, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Egzekucja z wynagrodzenia za pracę

  alimentacyjne.W przypadku dokonania potrąceń z przekroczeniem ustalonych przez art. 871 kodeksu pracy granic, oznacza bezpodstawność dokonanego potracenia i stwarza podstawę do dochodzenia przez pracownika

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • kwota wolna od zajęcia komorniczego

  Witam. Mam zajęcie komornicze na emeryturze i nie za bardzo orientuję się w sposobie naliczania kwoty do zajęcia. Chodzi o to, że podczas naliczania (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane