Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sposób poszukiwania spadkobierców

  spadku w celu odnalezienia spadkobierców. Zasadniczo poszukiwanie spadkobierców powinno się odbywać przy pomocy ogłoszenia w prasie o zasięgu ogólnopolskim, które powinno zawierać (...)

 • Prawa i obowiązki kuratora spadku

  spadkobierców celem zawiadomienia ich o otwarciu spadku. Na co dzień natomiast kurator zarządza majątkiem spadkowym, pozostając pod nadzorem sądu spadku. Sposób sprawowania zarządu oraz nadzoru sądu (...)

 • Opłaty sądowe od kuratora spadku

  . 5 nie dotyczy tego rodzaju kuratorów. Zadaniem kuratora spadku jest przede wszystkim poszukiwanie spadkobierców, zawiadomienie ich o fakcie otwarcia spadku i zarząd majątkiem spadkowym. koszty (...)

 • Porada prawna na temat poszukiwanie spadkobierców

  Nie szukaj dłużej informacji na temat poszukiwanie spadkobierców, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wniosek gminy o stwierdzenie nabycia spadku

  inni spadkobiercy ustawowi należałoby przeprowadzić odpowiednie “poszukiwanie”. Pomocne mogą się tutaj okazać akta stanu cywilnego, wskazujące na ewentualnych spadkobierców zmarłego (...)

 • Uprawnienia i obowiązki kuratora spadku

  przepisy o zarządzie w toku egzekucji z nieruchomości”. Zatem jak wynika wprost z zacytowanego przepisu podstawowym obowiązkiem ustanowionego przez sąd kuratora spadku jest poszukiwanie

 • Śmierć posiadacza rachunku bankowego

  Ojciec pozostawił środki pieniężne na rachunkach bankowych, dziedziczymy z bratem po 50%. Niestety nie wiemy, w którym banku. W jakiej formie i kiedy można rozpocząć poszukiwanie tych środków? Czy

 • Kodeks postępowania cywilnego

  Art. 1.  Kodeks postępowania cywilnego normuje postępowanie sądowe w sprawach ze stosunków z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy, jak również w sprawach z (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Poszukowanie danych spdakobierców

  Witam serdecznie ! W związku z prowadzoną przeze mnie sprawą spadkową dotyczącą kamienicy, poszukuję kilku spadkobierców za granicą. Nie są (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane