Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Mieszkanie w spadku

    Rodzice chcą przekazać dzieciom mieszkanie kupione od gminy.Co jest korzystniejsze finansowo : darowizna czy zapis w testamencie. (mirek) Rodzice ( osobno (...)

  • zasiedzenie działki z domkiem czy postepowanie spadkowe?

    Czy w poniższej sytuacji mój ojciec moze składać wniosek do sądu o zasiedzenie działki którą później chcę sprzedać? Mój ojciec płaci od 18 (...)

  • Czy należy mi się spadek?

    W październiku 2003 zmarła moja matka. Do dnia dzisiejszego nie wiem, czy zostawiła testament. Jesteśmy formalnie z ojcem jedynymi spadkobiercami. (...)

  • postepowanie spadkowe

    babcia ma testament swego ojca na ziemie i chce przeprowadzic nabycie spadku i potem dac te ziemie mi. w zwiazku z tym mam kilka pytan 1. czy nieruchomosc (...)

  • postepowanie spadkowe ?

    czy jest określony czas od śmierci spadkodawcy do rozpoczęcia postępowania spadkowego?


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane