Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Porady Prawne

  prawną, opinię prawną lub dokument. E-prawnik.pl to portal prawny umożliwiający uzyskanie aktualnych informacji z dziedziny prawa w tym porady prawne on line, opinie doświadczonych prawników (...)

 • Zasady nabywania nieruchomości przez cudzoziemców

  prawne lub spółki, akcji lub udziałów w spółce, której nabycie akcji/udziałów uzależnione jest od posiadania zezwolenia, w związku z dochodzeniem przez ten bank roszczeń wynikających z dokonanych (...)

 • Bezpłatne porady prawne adwokatów w całej Polsce „Adwokaci pro bono"

  Rady Adwokackiej.Dodatkowe informacje:Biuro Prasowe Naczelnej Rady Adwokackiejtel. 22 505 25 27e-mail: biuro.prasowe@nra.pl  Adwokaci Pro BonoŹródło: www.nra.pl bezpłatne porady prawne, adwokat

 • Porada prawna na temat porady prawne łowicz

  Nie szukaj dłużej informacji na temat porady prawne łowicz, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sylwestrowe prawne porady UOKiK

  Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi? – taka praktyka jest niezgodna z prawem. Szatnia odpowiada za nasze rzeczy. A nieudaną imprezę sylwestrową można reklamować. Urząd przypomina o prawach (...)

 • Postulaty na rzecz zwiększenia dostępu do nieodpłatnej pomocy prawnej i informacji prawnej finansowanej przez Państwo

  ostatecznej treści projektu ustawy."Źródło: www.rpo.gov.pl prawnicy, pro publico bono, porady prawne, nieodpłatna pomoc prawna, informacja prawna finansowana przez Państwo

 • Wniesienie skargi kasacyjnej do NSA

  jakiekolwiek środki prawne mające na celu wzruszenie wydanego przez NSA postanowienia o umorzeniu postępowania oraz spowodowanie rozpatrzenia skargi kasacyjnej i kto te środki prawne ma wnieść (...)

 • Biuro doradztwa prawnego

  sądowych.   działalność gospodarcza, PKD, pomoc prawna, biuro prawne, porady, prawnik, sprawy

 • Dział spadku a dopuszczenie do współposiadania - opinia prawna

  ad.2), z których wynika, że za każdą z nich przemawiają pewne podstawy prawne. Praktyka wskazuje, że takie spory (zwłaszcza o dział spadku) w razie braku zgodnej woli stron, mogą znacznie przeciągnąć

 • Jak udowodnić swoje prawo do spadku? - opinia prawna

  wszystkim wówczas, gdy zarząd nieruchomością sprawują tylko niektórzy ze współwłaścicieli. Jak to zostało wskazane w pkt 2 niniejszej porady, skoro Pański wujek kwestionuje uprawnienia dzieci (...)

 • Jakie praktyki ograniczające konkurencję są zakazane?

  banany są w jakimkolwiek stopniu substytutem jabłek? Nie jest też celem niniejszej porady wyjaśnianie tych zawiłości, które należy pozostawić praktyce i orzecznictwu. Pragniemy jedynie zwró

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • Sprawdzone porady prawne.

  Witajcie, dawno nie zaglądałem na forum. Porady prawne przez internet, czy ktoś może mi powiedzieć więcej na ten temat? To jest wogóle sprawdzone, (...)

 • - Kupię Tuska i zrobię z niego niewolnika.

  W CZYM http://niepoprawni.pl/grafika/po-w-tle-pzprjpg http://www.google.pl/imgres?q=PIS&hl=pl&sa=G&biw=1015&bih=563&gbv=2&tbm=isch&tbnid=ebCyCVwtacX_UM:&imgrefurl=http://www.marki.net.pl/o-partii-pis-7655&docid=4_BGMCX9sgozNM&w=1670&h=1670&ei=ZsptTqm3Gofvsgbtpum8BA&zoom=1&iact=rc&dur=0&page=1&tbnh=134&tbnw=134&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:2,s:0&tx=82&ty=59 (...)

 • Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

  Szukam bardzo dobrego prawnika!!! Chodzi o rozwód z orzeczeniem o winie. Czy możecie mi kogoś polecić? Rejon Poznania. Słyszałem o kancelarii Grzybkowski (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca

  Witam czy jest gdzies okreslona maksymalna wysokosc alimentow, jakie moze placic zobowiazany w stosunku do jego dochodow i potrzeb? po prostu jest taka (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane