Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Czy wiesz, ile kosztuje pomoc prawnika?

  do specjalisty. Przyjmuje się, iż przeciętnie porada prawna u specjalisty to koszt 100 – 300 zł netto – w zależności od miejscowości i stopnia skomplikowania sprawy. Koszt sporządzenia

 • Jak znaleźć dobrego prawnika?

  problem, spróbuj wpierw samodzielnie poszukać informacji prawnej (porada na ten temat wkrótce ukaże się na naszych stronach). Jeśli jednak przeszedłeś już ten etap, bądź też po prostu nie masz (...)

 • Polecenie w testamencie - co to takiego?

  grono osób, niż ma to miejsce w przypadku zapisu (patrz: porada „Zapis w testamencie – co to takiego”).   Podstawa prawna: ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny

 • Porada prawna na temat porada

  Nie szukaj dłużej informacji na temat porada, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odpowiedzialność sprzedawcy za utracone korzyści - opinia prawna

  profesjonalnym Porada prawna Niniejsza porada zawiera rozważania dotyczące odpowiedzialności sprzedawcy za wady fizyczne rzeczy z tytułu rękojmi w obrocie profesjonalnym, treść porady oraz (...)

 • Jak ustalić wysokość odszkodowania przy zakazie konkurencji? - opinia prawna

  odpowiedzi na stosowne orzecznictwo. Porada prawna Niniejsza porada prawna stanowi omówienie problemu ustalania w oparciu o przepis art. 1012 § 3 kodeksu pracy podstawy do wyliczenia odszkodowania (...)

 • Warunki wcześniejszej emerytury

  . a przed 1 stycznia 1969 r. Proszę również uwzględnić, że porada ta posługuje się stwierdzeniem, iż emeryturę wcześniejszą mogą otrzymać osoby, dla których ostatnim ubezpieczeniem było ubezpieczenie (...)

 • Wypowiedzenie zmieniające a rozwiązanie stosunku pracy - opinia prawna

  stanowisko. Składa mi propozycję pracy na innych stanowiskach. Jakie mam prawa i możliwości wyboru? Co jeżeli nie przyjmę nowych propozycji Porada prawna Porada prawna została sporządzona (...)

 • Krajowe podróże służbowe żołnierzy

  Kodeksu pracy. Patrz porada: Sposób rozliczania delegacji służbowych na obszarze kraju Jeżeli krajowa podróż służbowa trwa nie dłużej niż dobę i wynosi: mniej niż 8 godzin - dieta nie przysługuje, (...)

 • Zajmujesz się akwizycją? Sprawdź co powinieneś o niej wiedzieć!

  Jakiego rodzaju działalności dotyczy ta porada?Porada ta opisuje zawieranie umowy poza lokalem przedsiębiorstwa. Do umów takich zaliczymy przede wszystkim umowy zawierane w drodze sprzedaży

 • Porady Prawne

  nas porada prawna z gwarancją "Dziś pytanie – dziś odpowiedź" oraz profesjonalnie przygotowana opinia prawna oraz dokument prawny – w 24 godziny! Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów: zamów poradę

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

  Odpowiedź jest prosta - bo nie muszą i to w majestacie prawa. Jak to wygląda? Sąd przyznaje alimenty. Tatuś się na nie godzi. Nawet płaci przez (...)

 • Porada

  Mam prośbe tesciu moj ma długi, ma farmie i dom zastawiony przez komornikow czy jesli z dniem kiedy umrze dlugi przechodza na mojego meza czysli syna

 • Aneks do odbioru technicznego !!!! Nie chcą oddać kaucji

  Witam Najpierw chciałabym przedstawić sprawę : Wynajmowałyśmy z koleżankami mieszkanie i dostałyśmy wypowiedzenie miesięczne umowy najmu( nie (...)

 • ALIMENTY

  Witam. Mam 18 lat, dalej sie ucze w technikum. Moj biologiczny ojciec nigdy nie placil alimentow, czy ja jako pelnoletni moge sam zlozyc wniosek o alimenty, (...)

 • ktoś mi pomoże w antywindykacji??

  mam problem, bo nie stać mnie na miesięczną rate kredytów. Stało się to przez chorobę mojej żony. Do października ubiegłego roku było wszystko (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane