Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Szansa na polskie leki...

  , na której przedstawili koncepcję Instytutu Biotechnologii Medycznej. Jak wspomniano, w jego powstanie zostanie zainwestowane dodatkowe pół miliarda złotych. polskie leki, lekarstwa

 • Gotowa konstytucja dla nauki

  leki, więcej lepiej płatnych miejsc pracy i innowacyjna gospodarka, pozwalająca zarobić na społeczne zobowiązania, jakie wobec swoich obywateli ma państwo. Właśnie o to toczy się dzisiaj gra. To (...)

 • Konstytucja dla Nauki przyjęta przez Sejm!

  tygodniu ustawą zajmą się senatorowie, potem będzie oczekiwać na podpis Prezydenta RP. – "Polska nauka to polskie leki, więcej lepiej płatnych miejsc pracy i innowacyjna gospodarka, (...)

 • Porada prawna na temat polskie leki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat polskie leki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ulga rehabilitacyjna do rozliczenia za 2017 rok

  poniesionych wydatków z tego tytułu w danym miesiącu (zarówno za własne leki, jak i leki osoby, którą ma na utrzymaniu), a następnie ustala nadwyżkę ponad 100 zł, która (...)

 • Refundacja ceny leku (wyrobu medycznego)

  został ustalony w drodze rozporządzenia Ministra Zdrowia. Obejmuje on: leki podstawowe i uzupełniające, leki, które ze względu na choroby zakaźne, psychiczne, niektóre choroby (...)

 • VAT na leki weterynaryjne nie wzrośnie

  VAT na leki weterynaryjne, bo to ugodzi w polskie rolnictwo, ugodzi w hodowców zwierząt, ugodzi także w zwykłych ludzi, bardzo często starszych ludzi, którzy mają swoich pupili, (...)

 • Jak uzyskać pomoc medyczną w czasie zimowego wypoczynku?

  polskie i miejsce zamieszkania na terytorium RP, nieubezpieczonym osobom posiadającym obywatelstwo polskie i miejsce zamieszkania na terytorium RP, które nie ukończyły 18 roku życia; uczącym (...)

 • NIK o nieprawidłowościach ograniczających dostęp do leczenia

  : nik.gov.pl Nik, leki, kontrola nik, dostęp do leczenia

 • Ochrona przed nieuczciwymi firmami

  dopuszczać się wielkie firmy z żądzy zysku. Przykładem takich nadużyć są choćby działania koncernów farmaceutycznych, które poprzez tworzenie funduszy korupcyjnych wpływają na to, jakie (...)

 • Oszukańcze firmy będą zwalczane

  przestępstw. Na przykład, gdy firmy farmaceutyczne wprowadzają gorsze leki na rynek, poniżej standardów, a uchodzi im to na sucho. Państwo powinno uniemożliwić sytuację, w której wielkie

 • Ubezwłasnowolnienie osoby bliskiej – opinia prawna

  ;lnie rzecz ujmując wywoływać skutki prawne w drodze czynności prawnych. Polskie prawo cywilne przewiduje jednak, przy wystąpieniu określonych przesłanek, możliwość ograniczenia a także utraty (...)

 • Wysyłkowe apteki

  . 533, ze zm.) produkty lecznicze, lekarstwa, wysyłkowe apteki, leki, e-apteki, Internet, przesyłka, recepta, bez recepty, prawo farmaceutyczne

 • Zawodowa służba wojskowa

  niektórych innych ustaw (sejmowy druk nr 1372) zawodowa służba wojskowa, urlop aklimatyzacyjny, Wojsko Polskie, zawodowi żołnierze, służba wojskowa

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wysokosc alimentow

  Od czego zalezy wysokosc alimentow? Czy jest jakas gorna granica np. w [%] od dochodow? Jakie dochody sa brane pod uwage przy ustalaniu wysokosci alimentow: (...)

 • pszczoły sąsiada

  mam domek letniskowy na nieruchomości ktora graniczy z zabudowaniami osoby zajmującej się pszczołami, podczas ostatniej wizyty na dzialce okazało (...)

 • DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

  Małe pytanko, jak udowodnić mążowi, że nie interesuje sie dzieckiem. Od 10 miesięcy ma możliwość widzeń z dzieckiem w każdą sobotę, ale nie (...)

 • Załatwie prawo jazdy!!!

  Załatwie prawo jazdy. z wpisem 3000 zł bez 1800 zł. Sam załatwiałem sobie i złapalem dobry kontakt, wiarygodny 100 %. niestety bez zaliczek nikt (...)

 • o ile moge zmniejszyc alimenty na syna

  -mam wykształcenie zawodowe, -od 8 lat pracuje w preznej firmie ale zarobki wachaja sie miedzy 1600-2000netto/mies w zaleznosci od produktywnosci i ilosci (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane