Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zagraniczni prawnicy w Polsce

  Europejskiej w ramach świadczenia usług transgranicznych, będą oni uprawnieni wyłącznie do reprezentowania w postępowaniu cywilnym strony będącej obywatelem lub przynależącej do państwa w którym prawnik (...)

 • Święto Policji - o codziennych trudach pracy dla bezpieczeństwa obywateli

  strategii wynikających z celów misji oraz szkolenie afgańskich sił policyjnych.W dniu 21 stycznia 2008 r. odleciał do Kabulu pierwszy polski policjant, który pełni służbę w miejscowości (...)

 • Nadchodzą europejskie standardy dojścia do urzędu sędziego

  upływie 7 dni od dnia ogłoszenia. absolwent, egzamin sędziowski, prokuratorski, KSSiP, aplikacja, prawnik, sędzia, referendarz, sąd, prokurator, Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

 • Porada prawna na temat polski prawnik cosenza

  Nie szukaj dłużej informacji na temat polski prawnik cosenza, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odpowiedzialność za rezygnację z podpisania umowy - opinia prawna

  dokupienia brakujących nam części. Załatwiłam wtedy pełnomocnictwo prawnikowi, aby mnie mógł reprezentować i dokupić część mojego mieszkania. Niestety ten prawnik nie wywiązał się skutecznie (...)

 • Ustalenie wartości spadku w sprawie o dział spadku

  przedstawić tą wycenę jako całość spadku. Wycena była mi pokazana na kilka godzin przed odlotem do U.S.A. Czy mój upoważniony prawnik w Polsce może dokonać wyceny pozostałej części spadku z (...)

 • Ograniczenia dewizowe dla rezydentów

  jedną ze stron transakcji jest: Skarb Państwa reprezentowany przez Ministra Finansów lub Ministra Skarbu Państwa Narodowy Bank Polski zakład ubezpieczeń lub bank, o ile w danej sytuacji prawo zwalnia (...)

 • Sourcedin - komunikacja B2B zwiększa konkurencyjność usług prawniczych

  ;                Prawnik w sieci – nowe narzędzia zwiększenia konkurencyjności Wirtualizacja procesów biznesowych (...)

 • Zmiany w samorządach prawniczych

  , prawnik z Unii Europejskiej zamierzający prowadzić praktykę w Polsce mógłby posiadać jedną siedzibę zawodową, a więc zmuszony byłby do zlikwidowania siedziby w swoim państwie macierzystym. Stanowiłoby

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

  Rozsyłałem CV by znaleźć jakąś prace na wakacje. No i łapałem się każdej oferty w mojej okolicy. Wysłąłem CV 1 Pan odpisał przedstawil oferte (...)

 • Dobry adwokat...

  Witam Poszukuję dobrego adwokat w sprawie o ustalenie opieki na dzieckiem. Bardzo proszę o podanie kontaktu do kogoś doświadczonego, sprawa prawdopodobnie (...)

 • Obywatelstwo niemieckie

  Czy jest jakaś szansa uzyskania obywatelstwa niemieckiego (lub podwójnego: pol. i niem.), jeśli moja babka była Niemką (córką Niemców), następnie (...)

 • Malzenstwo z cudzoziemcem

  1. Chce zawarzec zwiazek malzenski z cudzoziemcem (Wlochem), jakie prawo bedzie w tym przypadku obowiazujace, polskie czy wloskie? 2. Czy zalezy to od (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane