Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kto może udzielić gwarancji lub poręczenia za zobowiązania podatkowe?

  Współpracy Europejskiej S.A. 16. Bank Zachodni WBK S.A. 17. BNP Paribas Bank Polska S.A. 18. BRE Bank S.A. 19. Calyon Bank Polska S.A. 20. DaimlerChrysler Bank Polska S.A. 21. Danske Bank (...)

 • Emerytura a praca za granicą

  zamieszkałej w innym niż Polska państwie członkowskim, uprawnionej wyłącznie do polskiej emerytury lub renty (albo członka rodziny takiej osoby), przyznaje polska instytucja ubezpieczeniowa (...)

 • Polska przeciw relokacji

  resort spraw wewnętrznych. Polska, mechanizm relokacji, Komisja Europejska, relokacja, emigranci, uchodźcy

 • Porada prawna na temat polska

  Nie szukaj dłużej informacji na temat polska, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Polska Strefa Inwestycji

  . Podkreślić należy, że dla dotychczas działających inwestycji pozostaną niezmienne warunki. Jakie są zakładane efekty realicjacji tych obietnic? W wyniku przewidzianych zmian Polska poprawi swoją

 • Polska Cyfrowa przeszła dalej

  połowie 2014 roku toczyć się będą negocjacje programy z Komisją Europejską. Realizacja programu rozpocznie się w drugiej połowie 2014. MAC, Boni, Polska cyfrowa

 • Polska gospodarka - diagnoza sytuacji

  : PKPP Lewiatan, www.pkpplewiatan.pl wskaźniki ekonomiczne, kryzys gospodarczy, rynki finansowe, wzrost PKB, polska gospodarka, zatrudnienie, wynagrodzenia, banki, sytuacja finansowa przedsiębiorstw, firmy

 • Telekomunikacja Polska łamie prawo?

  na spółkę również obowiązek poinformowania Urzędu w terminie 140 dni o realizacji nałożonego zobowiązania. telkekomunikacja polska, uokik, kara, faktura

 • Polska europejskim liderem outsourcingu

  osób. (PAIiIZ)Źródło: www.paiz.gov.pl usługi, obsługa firm, inwestycje outsourcingowe, Polska, outsourcing, Kraków

 • Multimedia Polska - Decyzja UOKiK

  . Multimedia Polska zaniechała zakwestionowanej praktyki w styczniu 2013 r., ale nie uniknęła kary finansowej w wysokości 637 850 zł. Decyzja nie jest ostateczna, przedsiębiorca odwołał się do sądu. Źródło

 • Polska gospodarka na plusie

  polska gospodarka, wzrost gospodarczy, kryzys, Produkt Krajowy Brutto, PKB

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Poczta Polska

  Czy można wysłać do naczelnika poczty pismo w sprawie listów , na pocztę w której urzęduje - listem poleconym.

 • Telekomunikacja Polska

  Witam, mam pytanie: Kto jest odpowiedzialny za uzyskanie zgody właścicieli budynków na których ma byc połozony kabel telefoniczny? My, którzy jesteśmy (...)

 • polska renta po mezu

  Mieszkam od kilku lat w Niemczech, jestem tu zameldowana, wymeldowana z Polski ale posiadam 2 obywatelstwa, i pobieram mala ale swoja rente. Nie posiadam (...)

 • Polska emerytura za granicą.

  Czy emeryt pobierający emeryturę w ZUS - ie posiadający pobyt stały w Polsce i USA, musi wedlug prawa ustanowionego ostatnio pobierać emeryturę w (...)

 • Polska Telefonia Cyfrowa

  Chciałbym poruszyć temat Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych. Podpisałem umowę z Polską Telefonią Cyfrową w sklepie T-Mobile. W dniu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane