Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Warunki techniczne jakie musi spełniać projekt budowlany

  , projekt budowlany, architektoniczny, plany, projekty, szkice, odpowiedzialność, rękojmia, gwarancja, kierownik budowy, obowiązki, inwestor

 • Ochrona prawnoautorska

  autorskoprawnej ochrony zarówno w przypadku eksploatacji tych materiałów w całości, jak i w części oraz niezależnie od kontekstu eksploatacji. Tej konkluzji może być przeciwstawiony (...)

 • Umowa o projekty budowlane

  potrzebom inwestora. Dlatego umowa o prace projektowe powinna szczegółowo określać wzajemne uprawnienia i obowiązki stron. umowa, projekt, autorskie, pola eksploatacji,

 • Opinia prawna na temat pola eksploatacji projekt architektoniczny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat pola eksploatacji projekt architektoniczny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Projekt zmian w prawie autorskim

  zakresie zwielokrotniania utworów dla własnego użytku osobistego osób trzecich;zmianie zakresu odrębnych pól eksploatacji utworu - pola te stawic będą w szczególności:1) w zakresie utrwalania (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane