Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kasyno on line - opinia prawna

  . internet, gry, poker, działalność gospodarcza, reklama zezwolenie

 • Kiedy się należy podatek od gier hazardowych?

  , poker, hazard, podatek od gier, loteria, podatnik, opodatkowanie, gra, gry losowe, zakłady wzajemne, gry na automatach

 • Ochrona graczy przed hazardem

  hazardowe, poker, gracz, szara strefa, internet, monopol państwa

 • Porada prawna na temat poker

  Nie szukaj dłużej informacji na temat poker, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wygrałeś? Podziel się z fiskusem!

  określonego stosunku wpłaty do wygranej, wynik zaś gry ustalany jest za pomocą urządzenia obrotowego,gry w karty: black jack, poker, baccarat,gry w kości,gra bingo pieniężne, w której uczestniczy (...)

 • Gry losowe w internecie - opinia prawna

  ;żników, a wysokość wygranej zależy od z góry określonego stosunku wpłaty do wygranej, wynik zaś gry ustalany jest za pomocą urządzenia obrotowego;  gry w karty: black jack, poker, (...)

 • Jakie rodzaje reklam są zakazane oraz kiedy reklama stanowi czyn nieuczciwej konkurencji?

  reklamowania na terytorium kraju gier losowych (gry cylindryczne; gry w karty: black jack, poker, baccarat; gry w automatach losowych), zakładów wzajemnych i gier na automatach, przez co rozumie się zachęcanie

 • Definicja pojęcia "przypadku" w grach losowych

  , poker, baccarat, 5a) gry w kości, 7) gra bingo pieniężne, w której uczestniczy się poprzez nabycie przypadkowych zestawów liczb z ustalonego z góry zbioru liczb, a podmiot urządzający grę oferuje

 • Gry losowe w internecie

  zależy od przypadku, a warunki gry określa regulamin. Należą do nich między innymi: loterie pieniężne, loterie fantowe, gry w karty: black jack, poker, baccarat czy gry w kości, gra bingo pieniężne (...)

 • Ustawa o grach i zakładach wzajemnych

  ;żników, a wysokość wygranej zależy od z góry określonego stosunku wpłaty do wygranej, wynik zaś gry ustalany jest za pomocą urządzenia obrotowego;  5) gry w karty: black jack, poker

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Problem z sąsiadem

  Mieszkam w domku jednorodzinnym otoczonym ogrodem o pow.1074m2. Mój sąsiad z lewej strony na swoim terenie podwyższył sobie grunt już o 2 m, przy (...)

 • hazard w internecie jest karalny?!

  Hej mam takie pytanie. Wiem że poker jest w PL zakazany i ścigany, co moim zdaniem jest durne. Ale jak sie ma sprawa z pokerem albo innymi takimi grami (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane