Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wysokość alimentów na dziecko po drugim weselu

  , że nie jest wykluczone żądanie w przyszłości podwyższenia alimentów ze względu na wysokie dochody współmałżonka, jeśli dochody te wejdą do majątku wspólnego, jednak granicą podwyższania (...)

 • Podwyższenie kapitału zakładowego spółki z o.o. bez zmiany umowy spółki

  pod uwagę odesłanie do przepisu art. 260 § 2 KSH odpowiednio a nie wprost oraz argumenty zaprezentowane  w tym zakresie przez doktrynę. Podwyższenie kapitału zakładowego bez zmiany (...)

 • Wniosek o podwyższenia alimentów

  zatem wskazać trzy przesłanki, których zaistnienie usprawiedliwia ubieganie się o podwyższenie alimentów: 1) zmiana usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego (potrzeby są różne w zależności (...)

 • Opinia prawna na temat podwyższenie alimentów argumenty

  Nie szukaj dłużej informacji na temat podwyższenie alimentów argumenty, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Podwyższenie alimentów w trakcie rozwodu

  na 400zł. Nie zażądała zabezpieczenia powództwa tylko podwyższenia kwoty, Czy podczas rozwodu sprawa o podwyższenie alimentów może być rozpatrywana? Czy skutki prawne są takie same jak (...)

 • Podwyższenie alimentów

  1800 brutto miesięcznie z czego komornik zabiera 720 zł netto na pokrycie zasądzonych alimentów. Kobieta, z którą mam dziecko nieślubne wniosła o podwyższenie alimentów z 200 do 500 (...)

 • Żądanie podwyższenia alimentów

  alimentacyjnego. Jeżeli ulegnie ona zmianie, która uzasadnia podwyższenie alimentów, to można wystąpić do sądu z żądaniem zmiany wysokości zasądzonych alimentów. alimenty, podwyższenie (...)

 • Wynagrodzenie za pracę a wysokość alimentów

  podwyższenie alimentów, jak to trzeba uzasadnić? Jak często można występować o podwyższenie alimentów? Odpowiedź na powyzsze zapytanie wynika z kodeksowego unormowania zakresu (...)

 • Samodzielne wystąpienie o podwyższenie alimentów

  ujawnienia składników majątkowych jego majątku, jednak oceny wiarygodności przedstawionych dowodów także dokona samodzielnie. podwyższenie alimentów, sąd rodzinny, zobowiązany, uprawniony

 • Nierównomierne rozłożenie alimentowania

  SIĘ O PRZYZNANIE ALIMENTÓW/NIERÓWNOMIERNE ROZŁOŻENIE KOSZTÓW UTRZYMANIA(i/lub wychowania)/PODWYŻSZENIE ALIMENTÓW. Wniosek ma zawierać dokładne (aczkolwiek niekoniecznie drobiazgowe) (...)

 • Procentowe określenie wysokości alimentów

  zasady podniesienie wysokości alimentów wstecz, zostanie zasądzone, jeśli w chwili wniesienia pozwu dalej istnieją jakieś niezaspokojone potrzeby uprawnionego, które wyższa kwota alimentów (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • alimenty na byłą żonę

  witam, od 3 lat jestem po rozwodzie (sąd orzekł, że wina leży po mojej stronie), płacę regularnie alimenty na dziecko 450zł/m-c przy zarobkach 2100zł (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca

  Witam czy jest gdzies okreslona maksymalna wysokosc alimentow, jakie moze placic zobowiazany w stosunku do jego dochodow i potrzeb? po prostu jest taka (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.

  Proszę o pomoc. Jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o prawo i nie wiem jak się za to zabrać. Problem polega na tym, że chcę by pozbawiono praw (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane