Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Biegły sądowy. Zbyt łatwo nim zostać

  dociekliwy, i uznał, że nie istnieje konieczność dopuszczenia dowodu z drugiej opinii?  Skazano by niewinnego.   Chcę dodać, że podczas przesłuchania przed sądem - autor pierwszej opinii (...)

 • Udowodnienie fałszywości weksla

  wstrzymać wykonanie nakazu. Udowodnienie zaś fałszywości weksla i znajdującego się tam podpisu może być wykazana zeznaniami świadków – co mało prawdopodobne, albo poprzez wykazanie w opinii

 • Dowód z kopii kalkowej dokumentu

  ) sąd powinien dążyć do uzyskania w pierwszej kolejności oryginału. Powyższe uwagi można odnieść także do opinii biegłych. Sąd samodzielnie oceni wartość opinii opartej na kopii kalkowej. (...)

 • Porada prawna na temat podwazenie opinii grafologa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat podwazenie opinii grafologa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Gdy strona nie zgadza się z prokuratorem

  przeprowadzonej rozmowie z prokuratorem), że badania porównawcze podpisu nie zostaną przeprowadzone, a prokurator oprze się na opinii wydanej przez biegłego grafologa ze sprawy o zachowek i umorzy (...)

 • Postępowanie dowodowe

  osób kwestionuje prawdziwość podpisu na kartce, może złożyć wniosek o przeprowadzenie dowodu z opinii grafologa na okoliczność wykazania, że złożony podpis jest sfałszowany.  Można (...)

 • Odpis testamentu

  grafologa w celu zbadania autentyczności podpisu. Strona (uczestnik), który wnioskuje o powołanie dowodu z opinii biegłego – przeprowadzenie ekspertyzy, obowiązany jest jednak wpłacić (...)

 • Umowa dzierżawy zawarta przez część właścicieli

  biegłego grafologa). A obecnie spadkobierca drugiego (córka Pana brata) pobiera czynsz dzierżawcy, więc będzie prawdopodobnie twierdzić, że brat również zawarł umowę. Przyjmując taki (...)

 • Stwierdzeniu nabycia spadku

  biegłego (np. grafologa) na okoliczność stwierdzenia, iż testament został sporządzony przez osobę, która podpisała się pod jego treścią. Wniosek o stwierdzenia nabycia spadku składa się z (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • CZY DLA SĄDU OPINIA GRAFOLOGA JEST 100% DOWODEM W SPRAWIE?

  PROKURATOR OSKARŻA O PODROBIENIE PODPISU NA DOKUMENCIE NA PODSTAWIE EKSPERTYZY GRAFOLOGA (GRAFOLOG STWIERDZA PODOBIEŃSTWO NA PODSTAWIE KONTA NACHYLENIA (...)

 • problem

  mam sprawę w sądzie o uznanie testamentu , ja złożyłam sprzeciw ,gdyż są dopiski z opinii grafologa wyszło iż tych dopisków nie sporządził (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane