Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Podstawa naliczenia odprawy

  wypoczynkowy, podstawa, staż zakładowy, wynagrodzenie

 • Finansowe wsparcie rodzin w nabywaniu własnego mieszkania

  podstawy naliczenia dopłaty nie wlicza się kwot skapitalizowanych odsetek.  Dopłata stanowi równowartość 50 % kwoty odsetek naliczonych od podstawy naliczenia dopłaty, według stopy (...)

 • Będą dopłaty do oprocentowania kredytu na dom czy mieszkanie!

  skapitalizowanych odsetek.  Dopłata stanowi równowartość 50 % kwoty odsetek naliczonych od podstawy naliczenia dopłaty, według stopy referencyjnej obowiązującej w dniu naliczenia dopłaty. (...)

 • Porada prawna na temat podstawa naliczenia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat podstawa naliczenia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przejście z renty na emeryturę

  mamy wysokość renty przy 27 latach postawy naliczenia i wysokość emerytury przy 38 latach podstawy naliczenia mogą być identyczne? Zgodnie z obecnie obowiązującą ustawą o emeryturach i rentach (...)

 • Na czym polega refakturowanie?

  naliczonego.   Podstawa prawna:   Ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. 2004 r., Nr 54, poz. 535, ze zm.); Dyrektywa Rady 2006/112/WE z 28 listopada

 • Przychód z tytułu praw autorskich a składki ZUS

  , składki, podstawa, umowa o pracę, praca

 • Zatrudnienie w niepełnym wymiarze a emerytura

  wymiaru emerytury lub renty może stanowić przeciętna podstawa wymiaru składki na ubezpieczenie społeczne lub ubezpieczenia emerytalne i rentowe w okresie 20 lat kalendarzowych przypadających przed (...)

 • Kupno nieruchomości od Lasów Państwowych

  , jeśli cena uzyskana na licytacji będzie wyższa niż ta wynikająca z wyceny, do obliczenia PCC najczęściej przyjmowana jest ta cena. sprzedaż, nieruchomość, PCC, podstawa opodatkowania, notariusz

 • Nadpłata czynszu wskutek niewłaściwego naliczenia

  twierdzi, że nie ma podstaw prawnych do zwrotu wniesionych nadpłat czynszu. Czy taka podstawa dyrektora WAM jest zgodna z prawem? Czy WAM naliczając zawyżony czynsz może nadpłacone kwoty zatrzymać (...)

 • Składka na Fundusz Pracy i FGŚP

  ograniczenia, o którym mowa w art. 19 ust. 1 ustawy z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych. fundusz pracy, fgśp, fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych, składka, podstawa

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane