Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jeden login do urzędów, portali i banków

  profilem zaufanym ePUAP zostanie zastąpiony przez podpis zaufany, czyli podpis elektroniczny, którego autentyczność i integralność będą zapewniane przy użyciu pieczęci elektronicznej (...)

 • Mija termin zawiadomienia o wyznaczeniu IOD

  ) kwalifikowanego podpisu elektronicznego Profil Zaufany Co to jest Profil Zaufany? To darmowe narzędzie, którym potwierdzisz swoją tożsamość w internecie (PESEL). Działa jak podpis (...)

 • Ruszył węzeł krajowy identyfikacji elektronicznej

  r. o informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne wprowadzono zmiany zgodnie z którymi podpis potwierdzony profilem zaufanym ePUAP został zastąpiony przez podpis zaufany

 • Porada prawna na temat podpis zaufany

  Nie szukaj dłużej informacji na temat podpis zaufany, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • JPK_VAT - obowiązek wszystkich podatników VAT

  . Jak to założyć Profil Zaufany? Profil Zaufany możesz założyć na dwa sposoby:  1.  przez internet za pośrednictwem bankowości elektronicznej W tej opcji Profil Zaufany (...)

 • Łatwiejsza aktywacja Profilu Zaufanego na poczcie

  dokumentem osobiście. ##baner## Po co Profil Zaufany (eGO)? Profil Zaufany (eGO) to darmowy podpis elektroniczny dla użytkownika internetu, który chce załatwiać sprawy urzędowe (...)

 • Zbliża się termin składania JPK_VAT za styczeń

  jest jego autoryzacja (plik JPK_VAT trzeba uwierzytelnić). Do tego służy m.in. bezpłatny profil zaufany (eGO), czyli elektroniczny, bezpłatny podpis, który potwierdza tożsamość obywatela (...)

 • Cztery drogi do jednej firmy

  tych osób, które posiadają albo zaufany profil na ePUAP, albo bezpieczny podpis elektroniczny. W ich przypadku do otrzymania statusu przedsiębiorcy wystarczy zalogowanie się i wypełnienie wniosku (...)

 • Złóż wniosek PIT-WZ, aby rozliczyć PIT-37

  wykorzystywanego w administracji publicznej). Do podpisu wystarczy kod autoryzacyjny wysłany na kanał autoryzacji. kwalifikowany podpis elektroniczny – płatny, elektroniczny podpis, służący (...)

 • JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców od 2018 roku

  elektronicznym lub przy użyciu profilu zaufanego e-PUAP (eGo). Szczegółowe informacje dotyczące założenia profilu zaufanego są dostępne pod adresem https://obywatel.gov.pl/zaloz-profil-zaufany. (...)

 • Jak zarejestrować swoje dziecko online?

  ); Krok 5: podgląd wniosku i... podpis (Profilem Zaufanym). Co zrobić po kolei: Kliknij link "Zgłoś urodzenie dziecka". System przeniesie cię na stronę profilu zaufanego. Zaloguj się na swoje

 • CEPiK po zmianach

  możesz wysłać pocztą lub - jeśli posiadasz bezpieczny podpis elektroniczny lub profil zaufany na ePUAP - również przez Internet. Dowiedz się więcej. Wniosek o dane statystyczne Jeśli (...)

 • Składamy wniosek o emeryturę w obniżonym wieku emerytalnym...

  ;wce ZUS, pocztą. Na PUE ZUS udostępniono wniosek ZUS RP 1E, który wypełnia się i wyyła elektronicznie. Do wysyłki niezbędny jest profil zaufany e-PUAP lub kwalifikowany podpis elektroniczny

 • Urzędnicy cię denerwują? Zaloguj się

  dowodu rejestracyjnego z rejestrem Centralnej Ewidencji Kierowców i Centralnej Ewidencji Pojazdów. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl urząd, internet, podpis elektroniczny

 • Pełnomocnik przedsiębiorcy

  się na takie pełnomocnictwo nie podlega opłacie skarbowej. Aby skutecznie załatwiać Twoje sprawy przez biznes.gov.pl pełnomocnik powinien posiadać podpis elektroniczny lub profil zaufany

 • ePUAP: Zobacz co załatwisz w urzędzie on-line

  odpłatny kwalifikowany podpis elektroniczny. – Dlatego z usług elektronicznej administracji korzystało do tej pory niewiele osób. Profil Zaufany ePUAP ma to zmienić – twierdzi (...)

 • Jak rozliczyć się za pomocą wstępnie wypełnionego PIT?

  profil zaufany ePUAP, albo kwalifikowany podpis elektroniczny; adres e-mail – na który dostaniemy "kod autoryzujący" pozwalający na odszukanie zeznania w systemie i pobranie UPO. Gdzie

 • Jak złożyć wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe (PFR)?

  [PFR] PIT-38 - sumę przychodów z posiadanych informacji PIT-8C; podpis elektroniczny niezbędny do podpisania zeznania - tj.: kwotę przychodu za 2015 r., albo profil zaufany ePUAP, albo

 • Jak uzyskać prawo jazdy?

  prawa jazdy z wnioskiem składanym przez Internet Jeśli chcesz złożyć wniosek przez internet, musisz mieć profil zaufany na platformie ePUAP lub bezpieczny podpis elektroniczny.  Od

 • Opodatkowanie akcyzą płynu do papierosów elektronicznych i wyrobów nowatorskich

  można też dokonać za pomocą usługi online. Jeśli ktoś posiada podpis kwalifikowany lub Profil Zaufany, może skorzystać z usługi online, żeby wysłać elektronicznie pobrane i uzupełnione (...)

 • Obowiązek meldunkowy pozostaje

  pomocą której każda osoba posiadająca profil zaufany ePUAP albo kwalifikowany podpis elektroniczny będzie mogła się zameldować. Rozwiązanie to ma ułatwić spełnienie obowiązku meldunkowego, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane