Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jeden login do urzędów, portali i banków

  profilem zaufanym ePUAP zostanie zastąpiony przez podpis zaufany, czyli podpis elektroniczny, którego autentyczność i integralność będą zapewniane przy użyciu pieczęci elektronicznej (...)

 • JPK_VAT - obowiązek wszystkich podatników VAT

  . Jak to założyć Profil Zaufany? Profil Zaufany możesz założyć na dwa sposoby:  1.  przez internet za pośrednictwem bankowości elektronicznej W tej opcji Profil Zaufany (...)

 • Łatwiejsza aktywacja Profilu Zaufanego na poczcie

  dokumentem osobiście. ##baner## Po co Profil Zaufany (eGO)? Profil Zaufany (eGO) to darmowy podpis elektroniczny dla użytkownika internetu, który chce załatwiać sprawy urzędowe (...)

 • Porada prawna na temat podpis zaufany

  Nie szukaj dłużej informacji na temat podpis zaufany, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zbliża się termin składania JPK_VAT za styczeń

  jest jego autoryzacja (plik JPK_VAT trzeba uwierzytelnić). Do tego służy m.in. bezpłatny profil zaufany (eGO), czyli elektroniczny, bezpłatny podpis, który potwierdza tożsamość obywatela (...)

 • Cztery drogi do jednej firmy

  tych osób, które posiadają albo zaufany profil na ePUAP, albo bezpieczny podpis elektroniczny. W ich przypadku do otrzymania statusu przedsiębiorcy wystarczy zalogowanie się i wypełnienie wniosku (...)

 • Złóż wniosek PIT-WZ, aby rozliczyć PIT-37

  wykorzystywanego w administracji publicznej). Do podpisu wystarczy kod autoryzacyjny wysłany na kanał autoryzacji. kwalifikowany podpis elektroniczny – płatny, elektroniczny podpis, służący (...)

 • JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców od 2018 roku

  elektronicznym lub przy użyciu profilu zaufanego e-PUAP (eGo). Szczegółowe informacje dotyczące założenia profilu zaufanego są dostępne pod adresem https://obywatel.gov.pl/zaloz-profil-zaufany. (...)

 • Jak zarejestrować swoje dziecko online?

  ); Krok 5: podgląd wniosku i... podpis (Profilem Zaufanym). Co zrobić po kolei: Kliknij link "Zgłoś urodzenie dziecka". System przeniesie cię na stronę profilu zaufanego. Zaloguj się na swoje

 • CEPiK po zmianach

  możesz wysłać pocztą lub - jeśli posiadasz bezpieczny podpis elektroniczny lub profil zaufany na ePUAP - również przez Internet. Dowiedz się więcej. Wniosek o dane statystyczne Jeśli (...)

 • Składamy wniosek o emeryturę w obniżonym wieku emerytalnym...

  ;wce ZUS, pocztą. Na PUE ZUS udostępniono wniosek ZUS RP 1E, który wypełnia się i wyyła elektronicznie. Do wysyłki niezbędny jest profil zaufany e-PUAP lub kwalifikowany podpis elektroniczny

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane