Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Czym jest podatek?

  wyróżniają podatek? Współcześnie uznaje się, iż podatki są świadczeniami pieniężnymi, jednakże historii znane są również podatki świadczone w innych niż pieniądz (...)

 • Program e-Podatki. Założenia Programu

  narzędzia zarządzania informacją. Wspiera on realizację jej ustawowych zadań m.in. poprzez zwiększenie stopnia realizacji wpływów podatkowych oraz podniesienie efektywności.Program e-Podatki będzie

 • Wiceminister Szejnfeld o podatkach

  grupie podatkowej - 5,5 proc. podatników (1,3 mln osób), a ich podatki stanowiły 21,5 proc. W trzecim progu znalazło się w 2006 r. 1,1 proc. wszystkich podatników (266 tys. osób

 • Porada prawna na temat podatki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat podatki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Po co warto założyć konto podatnika na Portalu Podatkowym?

  : właściwego identyfikatora podatkowego NIP lub PESEL, ukośnika, loginu konta podatnika na Portalu Podatkowym i ukośnika. Np. adres elektroniczny 9715555555/podatki2016/ dla loginu do konta to podatki2016 (...)

 • Odpowiedzialność za długi współwłaścicieli

  lokali nieruchomości zabudowanej. podatki, nieruchomości, ciężary, własność, współwłaściciele, regres, odpowiedzialność, ciężary i długi

 • Zapłacenie podatku PCC przez obcokrajowca

  zysków majątkowych, bez względu na sposób ich poboru, pobieranych na rzecz Umawiającego się Państwa, jego jednostek terytorialnych lub organów lokalnych. Za podatki od dochodu i od zysków majątkowych (...)

 • Jakich wierzytelności nie obejmuje postępowanie układowe? - stan prawny aktualny do dnia 30 września 2003 r.

  zakresu prawa podatkowego inne niż podatki, opłaty oraz inne niepodatkowe należności budżetu państwa oraz budżetów jednostek samorządu terytorialnego, należące do właściwości organów

 • MF szykuje uproszczenia podatkowe

  podatkowe, podatek, podatki, CIT, PIT, podatnik, stawka, ulga, deklaracje, VAT

 • Nowy Biuletyn Skarbowy Ministerstwa Finansów

  od spadków i darowizn (Wyrok NSA I FSK 329/08)Źródło: www.mf.gov.pl Biuletyn Skarbowy Ministerswa Finansów, podatki, opłaty, finanse publiczne

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  płatności zaliczkę na podatek, w tym również zaliczkę, o której mowa w art. 23a, lub ratę podatku.§ 3. Przepisy § 1 i 2 stosuje się również do należności z tytułu podatków, zaliczek na podatki (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Podatek liniowy

  Od kilku lat trwa w Polsce dyskusja nad wprowadzenim podatku liniowego. Naszym zdaniem jest jest to doskonałe rozwiązanie, upraszczające zapętlony (...)

 • podatki

  Witam czy za pracę za granicą muszę rozliczać się w polsce po powrocie? z góry dziękuję

 • ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

  Witam Wszystkich Proszę o pomoc w nastepujacej sprawie: Mieszkanie kupione w 2006r, zakup był finansowany z kredytu hipotecznego. Sprzedaż nastąpiła (...)

 • Zasiedzenie

  Na zasadzie umowy ustnej (w zamian za pralkę, lodówkę itp. w latach 82 ) przez 18 lat uzytkujemy wjazd, gdzie 3/4 ziemi i jest wlasnością sąsiada. (...)

 • wysokość alimentów na 2 dzieci od ojca pracujacego w Szkocji

  Mój maz przebywa obecnie w szkocji zarabia oficjalnie 812 funtów ale wykazuje że ma koszty pobytu 1400 funtów w jakiej wysokosci sąd moze mi przyznać (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane