Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Posiedzenia Komisji Socjalnej

  ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (Dz. U. 1994 r. Nr 43 poz. 163 z późn. zm.) zasady i warunki korzystania z usług i świadczeń finansowanych z Funduszu, (...)

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 1-20a)

  produkcji rolnej na zasadach określonych w art. 30c albo w ustawie o zryczałtowanym podatku dochodowym, albo w ustawie z dnia 24 sierpnia 2006 r. o podatku tonażowym.10. Sposób opodatkowania, (...)

 • Kodeks karny wykonawczy

  nie przyznaje się w takim zakresie, w jakim została ona udzielona z innych źródeł. § 14. Dysponent Funduszu kontroluje prawidłowość wydatkowania dotacji otrzymanych z Funduszu (...)

 • Opinia prawna na temat podanie o zapomogÄ™ z funduszu socjalnego wzÃƒÂłr

  Nie szukaj dłużej informacji na temat podanie o zapomogÄ™ z funduszu socjalnego wzÃƒÂłr, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 20-22)

  przejazdów związanych z tym wypoczynkiem i pobytem na leczeniu - dzieci i młodzieży do lat 18: a) z funduszu socjalnego, zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (...)

 • Ustawa o grach i zakładach wzajemnych

  podmiotem występującym z wnioskiem jest spółka prawa handlowego;  11) zaświadczenie z urzędu skarbowego o terminowym wywiązywaniu się z obowiązków (...)

 • Kodeks pracy

  , gdy rozwiązano umowę o pracę z pracownikiem-ojcem wychowującym dziecko w okresie korzystania z urlopu macierzyńskiego albo gdy rozwiązanie umowy o pracę podlega ograniczeniu (...)

 • Karta Nauczyciela (art. 47 - 102)

  ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (Dz. U. z 2004 r. Nr 39, poz. 353, z późn. zm. ), z wyjątkiem (...)

 • Regulamin Funduszu Świadczeń Socjalnych

  świadczeń z Zakładowego Funduszu Socjalnego muszą być ujęte w regulaminie wynagradzania pracowników, czy wystarczy posiadać odrębny regulamin przyznawania świadczeń z Zakładowego (...)

 • Postępowanie upadłościowe

  to może on skierować do sądu, w którym toczy się postępowania upadłościowe wniosek o wyłączenie tego samochodu z masy upadłościowej (wzór wniosku w załączniku). Syndyk obejmuje z (...)

 • Kodeks pracy (art. 1-93)

  . Odszkodowanie przysługuje w wysokości określonej w art. 58. Art. 60. Jeżeli pracodawca rozwiązał umowę o pracę w okresie wypowiedzenia z naruszeniem przepisów o rozwiązywaniu (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca

  Witam czy jest gdzies okreslona maksymalna wysokosc alimentow, jakie moze placic zobowiazany w stosunku do jego dochodow i potrzeb? po prostu jest taka (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.

  Proszę o pomoc. Jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o prawo i nie wiem jak się za to zabrać. Problem polega na tym, że chcę by pozbawiono praw (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

  Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od początku przyszłego (...)

 • Fundusz socjalny

  W moim zakładzie kwota świadczeń socjalnych jest zależna od dochodu na osobę, a nie jak w wielu innych firmach - stała kwota niezależnie od dochodu, (...)

 • alimenty na byłą żonę

  witam, od 3 lat jestem po rozwodzie (sąd orzekł, że wina leży po mojej stronie), płacę regularnie alimenty na dziecko 450zł/m-c przy zarobkach 2100zł (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane