Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Podanie nazwiska autora zdjęcia

  części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, w postaci grzywny, kary ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3. Ponadto tej samej karze podlega osoba, która rozpowszechnia (...)

 • Niedopełnienie obowiązku przy budowie drogi

  , iż powyższe wyliczenie przepisów ma charakter jedynie przykładowy, bowiem wyczerpujące podanie wszystkich możliwych sankcji za nieuczynienie zadość obowiązkowi informacyjnemu, a także za

 • Opodatkowanie VAT czynności biegłego

  opodatkowaniu podatkiem VAT, można by się zastanowić nad przyjęciem, iż otrzymane kwoty „do ręki” są kwotami pomniejszonymi o zaliczkę na podatek dochodowy, ale zawierają w sobie podatek (...)

 • Opinia prawna na temat podanie o umorzenie kary grzywny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat podanie o umorzenie kary grzywny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Postępowanie egzekucyjne w celu ściągnięcia zaległych podatków

  wynikających z orzeczenia sądu zaopatrzonego w klauzulę wykonalności oraz z tytułu wykonawczego, o którym mowa w przepisach ustawy o poręczeniach i gwarancjach udzielonych przez Skarb (...)

 • PIT 2012. Liczysz na zwrot podatku? Zapłać mandat.

  ostatecznie jedynie 70 zł. Gdy nadpłata nie pokryje całej zaległości, urząd ściągnie jedynie część, a o resztę będzie się ubiegał w postępowaniu egzekucyjnym.     PIT 2012, nadpłata, (...)

 • PIT 2013. Liczysz na zwrot podatku? Zapłać mandat.

  urzędnicy mogą pobrać niezapłacone grzywny z nadpłaty. Po prostu to zrobią i wyślą na nasz adres informację, że tak się właśnie stało. Pozwala na to ustawa o postępowaniu egzekucyjnym (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • ZUS i zadłużenie

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Jazda rowerem w stanie nietrzeźwości

  Dzień dobry, proszę o odpowiedź. Czy osoba, która jechała rowerem w stanie nietrzeźwości może mieć zabrane prawo jazdy na samochody. Rower nie (...)

 • składanie fałszywych zeznań

  Witam, co mi grozi za składanie fałszywych zeznań? Otóż jakiś czas temu kupiłem koledze telefon komórkowy, na siebie, ale on miał go spłacać. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane