Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Poczta nie zapłaci całego odszkodowania

  odszkodowanie i sprawa trafiła do sądu. Ten z kolei zapytał Trybunał Konstytucyjny, czy ograniczenie odpowiedzialności Poczty Polskiej nie łamie ustawy zasadniczej. - Kiedy przyjmującym zlecenie (...)

 • Poczta Polska straci monopol, ale jeszcze nie teraz

  nałożyła na nasz kraj Unia Europejska. Przygotowano już nowelizację przepisów w tej sprawie. Dokument trafił do Komitetu Rady Ministrów do Spraw Cyfryzacji. W założeniu nowela (...)

 • Jak wysłać pieniądze za granicę? Obowiązki związane z wysyłaniem za granicę wartości dewizowych lub krajowych środków płatniczych

  może odbywać się jedynie za pośrednictwem państwowego przedsiębiorstwa użyteczności publicznej jakim jest "Poczta Polska" lub za pośrednictwem innych podmiotów uprawnionych do wykonywania (...)

 • Opinia prawna na temat poczta polska druki do pobrania przekierowanie poczty

  Nie szukaj dłużej informacji na temat poczta polska druki do pobrania przekierowanie poczty, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Poczta Polska będzie miała wpływ na światowe regulacje pocztowe

  Poczty Polskiej są warte zaufania i takim ją obdarzyła, wybierając ją do Rady d.s. Eksploatacji Pocztowej - podkreślił Mariusz Wnuk, zastępca dyrektora generalnego Poczty Polskiej. (...)

 • Upoważnienie lub pełnomocnictwo

  korespondencji na poczcie, musi być udzielone na specjalnym formularzu (załącznik do regulaminu Poczty Polskiej) w obecności pracownika Poczty Polskiej. W pełnomocnictwie ogólnym (...)

 • Ograniczenia dewizowe dla rezydentów

  podległe mu organy, NBP, inne banki, organy administracji celnej, Straż Graniczna, poczta Polska) obowiązane są przedstawić do kontroli środki płatnicze przekraczające granicę R.P. (...)

 • Niechciana poczta

  Dostałem drogą poczty tradycyjnej (Poczta Polska) od firmy X Sp. z o.o., fakturę pro forma, którą niby mam traktować jak ofertę handlową. Ani ja, ani żaden ze współpracowników nie (...)

 • Pełne otwarcie rynku usług pocztowych w 2013 roku

  trzy lata od wprowadzenia ustawy będzie to Poczta Polska, po tym terminie organizowane będą konkursy przez Prezesa UKE, który będzie wyłaniał takiego operatora. Operator ten będzie zobowiązany (...)

 • Jakie zmiany czekają nas w 2013 roku?

  prawie pocztowym. Poczta Polska utraci monopol na przesyłki do 50 gramów. Dotychczas inni dostawcy poczty obciążali swoje przesyłki metalowymi blaszkami, czasem dostawaliśmy (...)

 • Jak zarejestrować odbiornik RTV?

  Zgłoszenie rejestracji odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych albo zmiany danych, a następnie wypełniony dokument przekazać pracownikowi poczty. W ciągu 14 dni od dokonania rejestracji, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane