Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Skasowani przez PKP

  miałem ostatnio taką sytuację, że kupiłem bilet na pociąg nad morze. kiedy pociąg podjechał, to okazało się, że jest tak pełny, że nie ma (...)

 • Odszkodowanie za spóźniony pociąg.

  Witam, kiedyś już napewno ktoś an tym forum o tym pisał ale ine ja wiec pisze temat ponownie. Od 11 grudnia wchodzi nowy rozkład jazdy pociągów. (...)

 • pkp bład kasjerki

  Witam. Kasjerka PKP sprzedała zły bilet. Wprowadziła mnie wraz z narzeczonym w błąd. Wdrukowała bilet na godzinę 20.28 a pociąg odjechał o 20.11. (...)

 • Odszkodowanie od PKP.

  Witam. Byłam niestety z osobą na wózku na dworcu pkp w krakowie, spieszyliśmy się na pociąg. Niestety, dworzec przez remont(który nie ma zaplanowanego (...)

 • Świadek w sprawie i zwrot kosztów dojazdu do Komendy?

  Cześć. Muszę dojechać na komendę oddaloną ode mnie jakieś 60 min drogi samochodem, którego nie mam. Pozostaje mi pociąg. Chciałbym wiedzieć (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane